Промислове будівництво Компанія «Альтаїр-М» займається будівництвом не тільки житлових будинків, але і споруд промислового призначення. До них належать магазини, торгові центри, виробничі цехи, склади та інші приміщення, так чи інакше використовуються в будівництві.

Детальніше: Промислове будівництво

Будівництво будинків і бань із бруса Якщо ви хочете мати зручний, сучасний і затишний будинок в короткі терміни, то вас неодмінно зацікавить будівництво будинків з бруса в Рязанській області та безпосередньо в самому місті.

Детальніше: Будівництво будинків і бань із бруса

Монтаж фальцевої покрівлі Сам по собі процес укладання покрівлі фальцевого типу з металу є досить простим. Основні нюанси тут пов'язані тільки з виготовленням фальца. Останній може передбачати кілька варіантів виконання: одинарний або подвійний, лежаче або стоячий.

Детальніше: Монтаж фальцевої покрівлі

Цегла ручного формування Все частіше в сфері будівництва використовується цегла даного виду, а він відрізняється дійсно цікавим зовнішнім виглядом, і багатьма унікальними характеристиками і властивостями, які і роблять його поширеним і популярним на сьогоднішній день.

Детальніше: Цегла ручного формування

Будівництво курника своїми руками Для того щоб приступити до будівництва, то насамперед потрібно підготувати підручні інструменти: штикова/совкова лопата, кріпильні елементи, будівельний рівень, оздоблювальні та будівельні матеріали та мангали щоб приготувати поїсти під час будівництва.

Детальніше: Будівництво курника своїми руками

Будуємо дачний будинок з блоків арболитовых Щоб швидко і недорого побудувати дачний будинок, доцільно скористатися таким будівельним матеріалом, як арболітові блоки. Вони виготовляються з відходів деревного виробництва (тріска, тирса) і цементу.

Детальніше: Будуємо дачний будинок з блоків арболитовых

Матеріали для будівництва будинку Щоб вибрати підходящий матеріал для дому, необхідно ознайомитися з характеристикою кожного.

Основні характеристики матеріалів:

1. Брус клеєний. Основні властивості –міцність і стійкість.

Детальніше: Матеріали для будівництва будинку

Типи фундаментів область застосування Без міцного підстави немислимо будівництво будь-якої будівлі. Фундаменти, в залежності від форм та інших характеристик поділяються на: стовпчасті типи, стрічкові, плитні та пальові.

Детальніше: Типи фундаментів область застосування

Пристрій каркаса каркасних будинків Коли будується каркасний будинок важливо прочитати інформацію про те www.stroitelstvosovety.ru, то найчастіше використовуються різні каркасні конструкції з дерева або металу.

Детальніше: Пристрій каркаса каркасних будинків

Види басейнів для приватного будинку У цій статті ми ознайомимося з основними видами басейнів, які можуть бути встановлені на території приватного будинку. Розглянемо більш популярні типи, які відрізняються своїми особливостями, перевагами і недоліками.

Детальніше: Види басейнів для приватного будинку