Гараж - будинок для автомобіля Рано чи пізно всі автолюбителі стикаються з необхідністю купувати або будувати гараж для свого автомобіля, при цьому часто будівництво більш виправдано з економічної точки зору, ніж покупка готового гаража.

У цій статті ми спробуємо розібратися з типами гаражів, їх практичністю і довговічністю по відношенню до витрачених фінансових ресурсів.

Кожен тип гаража має свою унікальну практичну цінність, яку ми розглянемо нижче.

Металевий гараж

Гараж - будинок для автомобіля

Така конструкція є суцільнометалевою, і збирається із залізних листів, товщина яких, найчастіше, не менше 2 мм. Плюси споруди такого типу: воно швидко збирається, ні необхідно заливати глибокий фундамент, невелика вартість і висока стійкість до вандальному впливу. До всього іншого, для зведення гаража такого типу, в деяких містах немає необхідності заводити спеціальні документи та дозволи.

Якщо розглядати мінуси, то в цьому випадку це низька термоізоляція. Якщо мова йде про класичному гаражі з металу, то влітку він жарко, а взимку дуже холодно. Найчастіше, зводячи металевий гараж, ворота не облаштовуються належним чином, що робить конструкцію легкою здобиччю для злодіїв. До того ж, з метою збереження зовнішніх якостей гаража, його потрібно перефарбовувати раз в 3 – 4 роки. Виходячи з цих даних, можна сказати, що металевий гараж — це перехідна конструкція, яка служить тимчасовим притулком для автомобіля до будівлі цегельного споруди.

pskpartner.ru - категорія, до якої можна віднести металевий гараж, який, на даний момент, можна зводити з гофрованого заліза, яке оснащується спеціальним прошарком з мінеральної вати, забезпечує термоізоляцію. Такий гараж буде володіти особливими кліматичними умовами і взимку і влітку, до того ж, не буде необхідності час від часу його фарбувати. З мінусом можна виділити велику вартість.

Гараж-ракушка

Гараж - будинок для автомобіля
Гараж - будинок для автомобіля

Конструкція такого плану має невеликі розміри, конкретно під автомобіль. Найбільш поширеним варіантом вважалася в 90-ті роки, за рахунок своєї доступності і простоти. На даний момент споруди такого типу практично не зустрічаються, так як вони вважаються непрактичними.

Гараж на основі сендвіч-панелей

Гараж - будинок для автомобіля
Гараж - будинок для автомобіля

Панель такого типу має назву «сендвіч», за рахунок того, що шар утеплювача з двох сторін упаковується в листи з оцинкованого металу, які склеюються між собою спеціальним клеєм і піддаються пресуванню. Роль утеплювача грає волокно з базальту або полістирол. Дана конструкцію володіє високою термо - і вологостійкістю, швидко збирається і має відмінний зовнішній вигляд. Варто зазначити, що зібрати гараж такого плану не так вже і дорого.

Надійна і довговічна конструкція дозволяє експлуатувати таку споруду протягом декількох десятиліть. На даний момент — це відмінний конкурент аналогу з цегли.

Мурований гараж з шлакоблоку

Гараж - будинок для автомобіля
Гараж - будинок для автомобіля

Таку конструкцію точно можна назвати надійною, що перевірялося десятками років. Гараж такого плану довговічний, термостійкий і не піддається зовнішнім впливам. Говорячи про мінуси, можна виділити високу вартість зведення, необхідність погодження з певними структурами і високі вимоги до фундаменту. Якщо порівнювати по вартості, то кам'яний гараж аналогічний будівництво невеликого будинку.