Види басейнів для приватного будинку У цій статті ми ознайомимося з основними видами басейнів, які можуть бути встановлені на території приватного будинку. Розглянемо більш популярні типи, які відрізняються своїми особливостями, перевагами і недоліками.

Наземним басейном називають конструкцію, монтаж якої здійснюється над рівнем землі. Подібні моделі є найбільш доступними серед інших різновидів. Вони найкращі на території заміського будинку, котеджу або невеликої ділянки. Їх можна зібрати за короткий проміжок часу і через кілька підготовчих етапів приступити до експлуатації. Найчастіше вони застосовуються лише в певні сезони року. Якщо ви зацікавилися будівництвом басейну, то зайдіть на наступне посилання - www.index-spb.ru.

Види басейнів для приватного будинку

Стаціонарний бетонний басейн

Серед великого різноманіття стаціонарних басейнів, ключові позиції віддаються конструкцій, виготовлених з бетону. Варто зазначити, що такий басейн відрізняється своєю довговічністю і міцністю. До того ж, тільки завдяки їм можна втілювати в реальність найсміливіші ідеї облаштування ділянки. Подібна конструкція може відрізнятися не тільки своїми розмірами, а й формою. Для їх обробки застосовуються найрізноманітніші будівельні матеріали. Крім цього, він може бути встановлений як з зовнішньої частини будинку, так і всередині приміщення. Навіть якщо на вашій ділянці грунтові води пролягають досить близько до землі, будівництво також доступно.

Збірний басейн (каркасний)

Басейни такого плану ідеальний вихід для тих мешканців заміських будинків, які не потребують наявності стаціонарної моделі. Така конструкція є збірно-розбірний, основою якої служить каркас з металу, для оздоблення якого застосовується армована ПВХ-плівка.

Що стосується самого каркаса, то він може бути листовим або стрижневим. Високими показниками надійності, довговічності і міцності відрізняється перший, який може додатково називатися щитовим. Каркас такого виду виготовляється у вигляді цілісного металевого листа, які в процесі облаштування самого басейну монтуються один з одним.

Композитний басейн скловолоконний)

Такий басейн можна назвати монолітною чашею, для виготовлення якої застосовується композитний матеріал, де в якості його основи служить поліефірна смола, додаткове армована скловолокном. Порівняно з бетонним аналогом, басейн з склопластику відрізняється підвищеними характеристиками міцності. До того ж, подібний матеріал має відмінну гнучкість і низький показник лінійного теплового розширення виду. Такий матеріал як скловолокно в процесі експлуатації не виділяє шкідливих речовин.

Переливний басейн

Конструкція такого плану передбачає наявність вбудованого жолоби, завдання якого полягає в переливанні води. Однак, облаштування такої моделі басейну є досить трудомістким процесом. Грамотна конструкція обов'язково повинна відрізнятися тим, що вода повинна підтримуватися на певному рівні, а саме – нарівні з бортиком самого басейну.

Поліпропіленовий басейн

Подібні види басейнів можуть називатися самонесучими і останнім часом вони стали більш популярними. Обумовлюється це тим, що на даний момент доступні сучасні технології, завдяки використанню яких можна зробити і монтувати басейн з поліпропілену за короткі терміни.