Матеріали для будівництва будинку Щоб вибрати підходящий матеріал для дому, необхідно ознайомитися з характеристикою кожного.

Основні характеристики матеріалів:

1. Брус клеєний. Основні властивості –міцність і стійкість.

Брус також є матеріалом з точними геометричними розмірами. Просушені дошки склеюються, що дає бруска додаткову міцність. Будинок з такого матеріалу буде коштувати недешево.

2. Цегла. Він хоч і є холодним матеріалом, але при цьому має пожежостійкість і екологічністю. Щоб всередині будинку було тепло, стіни повинні бути товстими. Для кладки цегли потрібні навички, адже насправді це трудомісткий процес. Так що цим повинні займатися спеціально найняті робітники, які вже мають певний досвід. Крім того, під цегляний будинок потрібен міцний фундамент. Але при цьому такий будинок простоїть досить довго.

3. Камінь. В основному його застосовують як декорацію. Каменем обшивають фасади і деякі об'єкти в приміщенні. Хоча є й будинки, які збудовані з каменю.

4. Газо - та піноблоки. Вони мають досить схожу структуру і характеристики. Цей матеріал важить менше ніж цегла. При цьому він володіє хорошими тепловими характеристиками. Єдина відмінність між цими блоками полягає в способі їх виготовлення. Ще один плюс – висока міцність. Вартість будинку з таких блоків буде менше, ніж цегляного.

Газобетон володіє такими властивостями, як шумоізоляція і стійкість до вогню. Але при цьому є один мінус – блок вбирає вологу, яка і руйнує сам матеріал.

5. Оциліндрована колода. Матеріал роблять на спеціальному верстаті. Після виготовлення колода приймає форму циліндра. Цим же верстатом вирізують пази для того, щоб з'єднати всі колоди разом. Після обробки колод, вони набувають такі характеристики: стійкість до вогню і до всіх несприятливим фактором середовища. Але головним плюсом матеріалу визнають його екологічність. Ціна на будівництво будинку з цього матеріалу нижче, ніж з бруса.