Як самому спорудити битовку У зв'язку з тим, що раніше побутівки збиралися тільки на будівельних майданчиках, вони не були так затребувані і мало кого цікавили. Подібні споруди застосовуються переважно для проживання робітників, які займаються будівництвом якогось великого об'єкта, оскільки їм доводилося знаходиться на роботі тривалий час.

У даний момент побутівки нерідко застосовуються, як тимчасове житло. Адже не у всіх дозволяє фінансове становище побудувати на дачі великий будинок. Саме для таких ситуацій відмінним рішенням проблеми буде спорудити битовку. Як побутовки можна використовувати звичайні блок-контейнери, але також можливо зібрати таке приміщення самому.

Подібні конструкції мають невелику вагу і при необхідності їх можна перенести в будь-яке зручне місце на ділянці. Побутовки є досить практичними і міцними спорудами. Іноді побутівки здатні замінити житло своїм господарям.

Для власноручного будівництва цієї конструкції знадобиться володіти певними знаннями і мати під рукою деякі інструменти. Саме тому люди, у яких є достатня кількість грошей, віддають перевагу купувати вже готові будови.

Однак у будь-якому з двох варіантів майбутньому власнику побутівки варто приділити увагу деяким нюансам. Принцип складання побутівки практично такий же, як і у традиційних будинків. Однак при всьому цьому необхідно знати, що подібна конструкція не будується для тривалого проживання, з цієї причини правильним вважається споруджувати битовку не дуже великих розмірів.

Як самому спорудити битовку
Як самому спорудити битовку

При будівництві побутівки виконується неглибокий фундамент, а іноді і зовсім не робиться. Якщо будинок будується без фундаменту, то можна просто забити 4 стовпа в землю, завдяки яким вийде трохи підняти підлогу над грунтом.

Подібні приміщення будуються з підлогою і без нього. Але якщо все ж приймається рішення зробити підлогу, то краще його споруджувати з дерев'яних дощок.

Стіни в побутівці можуть бути цегляними, залізними і дерев'яними. Крім цього, під час зведення цього невеликого приміщення можна скористатися каркасним будівництвом. В такому випадку, ставляться стовпи, а залишився між ними простір закривається за допомогою обраного матеріалу.

А ось, що стосується даху, то вона будується на таких конструкціях найчастіше односхила. Також можна виконати одну стіну трохи вище протилежного і зробити дах з профнастилу або якого-небудь іншого матеріалу.