Сучасні фасади Сьогодні мода на великі двох і триповерхові котеджі йде. Люди розуміють, що дорого обходиться їх утримання. Зате з'явилася інша тенденція – будівництво будинків, побачені у фільмах, поїздках, на картинках в зарубіжній пресі.

Це веде до своєрідної еклектиці стилів. Популярний, наприклад, альпійський стиль – відомі шале у Швейцарії та Австрії. В такому випадку цокольний поверх кам'яний або потиньковані, а мансардний – дерев'яний. Ще одна значна риса цього стилю – двоскатні дахи з виступаючими карнизними свесамі. Це захищає від поганої погоди та снігопадів.

Ще одне цікаве запозичення – це фахверковий стиль. Його можна визначити за просветам «зовнішнього скелета», який заповнюється глиняно-солом'яними блоками або каменем і цеглою на розчині. Сьогодні ці будинки будують за сучасними технологіями за допомогою матеріалів, які імітують різні сучасні фасади. Який би стиль не обрав господар, система відеоспостереження підійде до будь-яким дизайнерським рішенням – приклади тут www.k-see.ru.

Сучасний напрям – це середземноморський стиль. Він значно адаптований до будівництва. Для нього характерний асиметричний фасад, напівкруглі еркери, полога черепична покрівля. Але класичний стиль фасадів раніше поширений більше інших.