Гараж з піноблоків Не секрет, що багато власників автомобілів прагнуть заощадити, коли справа стосується будівництва гаража. В цьому випадку пропонується використовувати піноблоки.

Головна перевага їх у тому, що вони не роблять значного тиску на фундамент.

На сайті www.petromaster.ru можна придбати шини, як літні, так і розраховані на зимовий період. Таким чином, можна обійтися закладкою монолітної плити. В першу чергу, необхідно провести заходи з облагороджування ділянки. Потім настає черга заливки бетону і формуванні фундаментного підстави.

Перший шар повинен бути викладений з бетонних блоків, на які варто нанести бітумну мастику. У довершенні, вони застеляють рулонної гідроізоляцію з руберойду. Наступний етап, це формування стін з піноблоків, тут можна використовувати цементний розчин або спеціальний клей для зв'язки.

Гараж з піноблоків
У першому випадку, товщина шва буде дорівнює 1 см, для клею цей параметр знижується до 5 мм. З іншого боку, вартість клейової речовини не всім по кишені, він дуже дорогий. Що стосується перемички для гаражних воріт, то її довжина повинна бути не менше 3 метрів.

Для однієї машини цього буде достатньо, якщо необхідно ставити два транспортних засоби, то доведеться поєднувати балки через перемичку або монтувати цілісний тавр. У будь-якому випадку, висота піноблоків значно знижує витрати на покупку матеріалів. А якщо грамотно обштукатурити стіни, то дані вироби прослужать набагато довше, ніж було заявлено виробниками. Тим більше що оптимізуються трудові витрати, достатньо буде і бригади з кількох людей, щоб в найкоротші терміни побудувати гараж.