Відкачування води, насос для відкачування води в Московській області і Москві недорого

Відкачування води

В процесі проведення будівельних робіт часто застосовується такий метод допоміжних операцій, як відкачування води — водопониження ґрунтових шарів на місці будмайданчиків.

Це не випадково, тому що без водозниження проводити подібні види робіт небезпечно. Про те, що це таке і для чого застосовується розповімо докладніше.

Насос для відкачування води

Для водозниження використовується вихровий насос. Це найбільш невибагливий тип насосної техніки, здатної витримати навіть великі частинки породи у воді. Інші типи швидко виходять з ладу, тому застосовуються значно рідше. Орендувати мотопомпу ви можете в ТД ЛАД.

У більшості випадків оренда насоса для відкачування води з котлованів, шахт, підземних споруд і стройучастков є найбільш оптимальним варіантом. Якщо організація не займається подібною діяльністю на постійній основі. В такому разі придбання обладнання неминуча.

Як проводиться відкачка води

По глибині водозбору водозниження буває:

  1. поверхневим,

  2. підземним та

  3. комбінованим.

Поверхнева проводиться шляхом водозбору з піщаних і гравельных шарів і горизонтальних водоносів, підземна — з більш глибоких шарів шляхом буріння шахт до глибини вапняних вод, комбінована припускає обидва варіанти.

З часу до будівництва водооткачка буває попередньої і паралельною. Попередня проводиться до, паралельна - під час будівництва.