Пристрій каркаса каркасних будинків Коли будується каркасний будинок важливо прочитати інформацію про те www.stroitelstvosovety.ru, то найчастіше використовуються різні каркасні конструкції з дерева або металу.

При цьому металевий каркас для www.postroil.com самостійно використовується дуже нечасто, по одній простій причині – його використання збільшує вартість будівництва як мінімум на цілих 35-45%. Правда в такому разі зменшується сума, необхідна для створення www.postroil.com (все це досягається завдяки невеликій вазі металевого каркасу).

Для того ж, щоб зробити дерев'яний каркас, найкраще варто використовувати дуб, проте якщо його немає, то в принципі підійде і якісний брус з інших порід, але обов'язково з перерізом не менше 150х150 мм. Всі кутові з'єднання при цьому робляться за допомогою з'єднання «шип-паз», і підганяти їх слід так, щоб не залишилося ні одного зазору між брусами.

Використовувати ж металеве кріплення вкрай не рекомендується навіть фахівцями, тому що в такому випадку деревина почне дуже швидко гнити, стикаючись з будь-якою металом, наприклад цвяхом або саморізом, і в підсумку це призводить до того, що це з'єднання розхитується і будівля, зведена з такими кріпленнями, починає в результаті розхитуватися. Найміцніше і надійніше буде виробляти кріплення дерев'яними нагелями, які дадуть більшу гарантію і збільшать термін експлуатації будівлі.

Пристрій каркаса каркасних будинків
Також, незважаючи на те, що більш зручно класти в утеплювач стінові проміжки, при цьому якщо ще каркас не скріплений розкосами, їх установка просто обов'язкова, тому що в результаті будинок просто втратить свою просторову жорсткість і цілком може зруйнуватися від впливу зовнішнього середовища. Саме тому споруда будь-якого каркасного будинку передбачає використання як мінімум трьох каркасних распоров. Робляться вони найчастіше з того ж самого матеріалу, з якого ставляться стійки каркаса.

Обов'язково слід обшивати дошками зовнішню стіну каркаса, причому не горизонтально, а під кутом, приблизно 30-45 градусів. Для обшивки найкраще підійде вагонка або www.postroil.com, ширина яких повинна бути не більше 60 міліметрів. При цьому слід пам'ятати, що за перший рік експлуатації деревина цілком може розсохнутися або набрякнути, це залежить від погоди, тому не варто прибивати зовнішні дошки надто вже міцно.