Будівництво в Росії будуть вести на штучних островах У Росії є закон, в якому прописана можливість зведення штучних ділянок землі на воді. Ці цікаві об'єкти, як правило, відносяться до федеральної власності і можуть бути використані для островів.

У законі прописано, що такий острівної ділянку землі на воді – це якийсь об'єкт, який створюється на воді за допомогою технологій намивання або відсипання грунту, а також із застосуванням інших технологій. Після початку використання такої ділянки він визнається земельною ділянкою.

Можливість створювати такі земельні ділянки дозволяти буде російський уряд, що необхідно для гарантування держбезпеки. Також дозвіл дати зможе уповноважений орган виконавчої влади. Після отримання такого дозволу може початися будівництво, буде реалізовуватися і план зведення такої ділянки, використовуватися www.gruzptm.ru і інша техніка.

Ініціювати зведення таких островів можуть федеральні органи влади, а також регіональні, представники місцевого самоврядування, а також юридичні особи і громадяни, ІП. Людина або організація, які захочуть звести такий острів, готують проект дозволу на отримання дозволу для зведення штучного острова і розміщують його в Глобальній мережі.

Погоджувати проект будуть протягом 30-ти днів. Якщо за цей час зауважень ініціатор проекту не отримує, то ідея вважається схваленим і узгодженою. Той документ, який дає можливість створювати штучні земельні ділянки, як правило, укладається за результатами відкритого аукціону. Його проводять на основі одержаного дозволу на 3 місяці. Методика, яка визначає початкову ціну, може встановлюватися російським урядом.