Будівництво ганку будинку Більшість власників власних будинків, бажають облаштувати біля свого житла красиве ганок. Але, необхідно врахувати, щоб цей елемент був виконаний з того ж самого матеріалу, що і вся будова, тому що в цьому випадку житло буде виглядати гармонійно по загальному дизайну.

Хоча бувають і виключення, наприклад, якщо будинок збудований з деревини, то цілком можливо обладнати цегляна або бетонна ганок.

Але, все ж у більшості випадків ганок виконують з деревини. Обумовлено це тим, що будівництво дерев'яного ганку здійснити досить просто, а сам матеріал – економічний. Як правило, дерев'яний ганок притаманне заміським будинкам, які побудовані з деревини, а також для дачі. У такого ганку в якості опор є балки і консолі, які виступають зі стін будівлі.

Тут слід зазначити, що не достатньо лише побудувати ганок, адже потрібно зробити так, щоб вона прослужила якомога довше. При цьому на термін його експлуатації впливає вибраний матеріал. Довговічним, і досить популярним видом деревини вважається ялина. При цьому можна для цієї породи деревини підготувати додаткові захисні матеріали, наприклад, змастити конструкцію машинним маслом або бітумом.

Якщо розглядати для будівництва ганку такий матеріал як цегла або бетон, то самостійно здійснити будівельні роботи в даному випадку буде досить непросто, так як тут потрібно володіти спеціальними уміннями та знаннями.

Для того щоб побудувати ганок, в першу чергу потрібно визначити майданчик, де воно буде збудовано. Після цього на даній площадці необхідно вирити яму, не менше одного метра, після чого насипати в неї пісок шаром приблизно в двадцять сантиметрів. Потім виконується опалубка, і заливається або цементним розчином або бетоном.

Після цього здійснюється укладання цегли на заздалегідь підготовлений фундамент. Тут варто врахувати те, що в процесі укладання цегли формуються ступені. Ну і звичайно ж потрібно пам'ятати про дизайн, і про те, якими будуть розміри вашого майбутнього ганку.

Хотілося б також відзначити, що ганок з цегли обійдеться дорожче, ніж бетонний аналог, але якщо фінанси дозволяють вам, для таких робіт краще використовувати силікатна цегла, тому що звичайний червоний, може швидко прийти в непридатність.