Затишок і тепло в будинку Все частіше молоді сім'ї замість покупки нової квартири вибирають для себе варіант будівництва власного будинку або котеджу. Це довший процес будівництва, коли необхідно враховувати не тільки якість самого зведення об'єкту але подбати і про інженерній інфраструктурі свого майбутнього житла.

Проводка каналізації, систем опалення та водопостачання – це якраз найбільш трудомісткі процес, що вимагають великих тимчасових і фінансових витрат при будівництві приватного будинку. Щоб прискорити цей процес можна вибрати систему автономного газопостачання для свого котеджу. Якщо ви робите вибір на користь установи такої системи, ви значно заощадите і при будівництві, і далі при використанні автономної системи газифікації.

Затишок і тепло в будинку
Система відразу постачає будинок і побутовим газом для кухонних потреб, і служить для підігріву води і опалення. Але всі ми знаємо, що не всі села газифіковані, а в цьому випадку з'являється головне питання, як же зігріти своє житло. Слід зазначити, що на сьогоднішній день є багато способів вийти з цього становища, наприклад скористатися піччю для опалення котеджу, довгого горіння. Це дуже зручно і практично.

Однак, якщо все ж, у вашому селищі є газ, то на сьогодні він є найдешевшим паливом, його використання в будинку дозволить економити ще й на оплаті послуг ЖКГ.

Встановлення системи автономного газопостачання проходить приблизно за тиждень, не вимагає великих обсягів роботи. Фахівці просто вкопують поруч з будинком газгольдер – резервуар, який заповнюється пропанобутановой сумішшю. Від нього проводяться трубопроводи в сам будинок, робиться внутрішня розводка, встановлюється насосне і нагрівальне обладнання. Так у будинку відразу з'являється можливість готувати на газовій плиті, опалювати приміщення і користуватися гарячою водою для миття.

Затишок і тепло в будинку
При замовленні такої системи ви повинні обов'язково перевірити репутацію фірми, яка виконує роботи. Скільки років на ринку існує ця компанія, у яких регіонах працює. Якщо установники обладнання дають на своєму сайті тільки номер телефону для зв'язку, швидше за все, їх основна база знаходиться в Москві. Виїзд в ваш регіон займе більше часу, та буде більше коштувати для вас. Шукайте паливні компанії в своєму регіоні.

Намагайтеся вибрати фірму, яка займається не тільки установкою систем автономної газифікації, а також надає послуги з обслуговування та ремонту цих систем, а заодно і здійснює постачання газу. Інакше вам доведеться подбати про те, щоб шукати собі постачальників і ремонтників окремо. Знову ж таки, комплексність послуг свідчить про стабільності і надійності компанії підрядника.

Розпочинаючи співпрацю з фірмою по установці системи газопостачання, подбайте про те, щоб були проведені всі чіткі розрахунки, якого обсягу газгольдер буде вам потрібен. Дізнайтеся так само, якою буде вартість доставки газу, і які терміни поставки, подбайте про те, щоб вам надали гарантії на обладнання, що поставляється.