Якого типу вагонку краще застосовувати при облагороджуванні лазні Дуже багато хто, напевно, досить часто замислюються про те, що вельми непогано було б побудувати на власній ділянці лазню, яка, як відомо, є ідеальним місцем не тільки для оздоровлення організму, але і для комфортного відпочинку.

Однак оздоблення, так само як, в принципі, і безпосередньо саме будівництво подібного роду споруд, досить серйозно відрізняється своїми особливими специфічними особливостями і, звичайно ж, потребує наявність певних знань. При цьому, для того, щоб майбутня баня вийшла дійсно максимально комфортною і затишною, найбільш серйозна увага, природно, буде потрібно приділяти саме її обробці. Тому, для досягнення найбільш оптимального результату, в подібній ситуації, дуже важливо грамотно підходити до підбору самих обробних матеріалів.

На даний момент, найбільш популярним рішенням при облагороджуванні лазень, по повному праву вважається вагонка. Однак, при цьому, зі всього різноманіття видів подібного матеріалу, для облаштування лазні підходять далеко не всі її різновиди. Саме тому, здійснюючи вибір даного матеріалу дуже важливо слідкувати за тим, щоб він обов'язково відрізнявся досить високими водовідштовхувальними властивостями, і був виготовлений виключно з дерева, так як пластик для лазні абсолютно неприйнятний.

Найпопулярніші види вагонки

Якого типу вагонку краще застосовувати при облагороджуванні лазні
Сьогодні на будівельних ринках практично регулярно з'являються різні нові різновиди дерев'яної вагонки, які, як правило, досить істотно відрізняються не тільки виключно по своїй вартості і зовнішньому вигляду, але і, природно, за якістю і породи деревини.


Липова

Даного типу вагонка є ідеальним варіантом, як для облагороджування стін, так і підлоги. Вона, завдяки своїй здатності досить швидко прогріватися, причому, абсолютно не обпалюючи при цьому шкіру, сьогодні вважається найкращим рішенням для облаштування лазень. До того ж, така вагонка ще й має досить-таки низькою теплопровідністю, що, природно, сприяє її набагато більш тривалому охолодженні.

Осикова

За своїми характеристиками, подібна вагонка дуже сильно схожа на попередню. Єдина її відмінність – вона при нагріванні починає виділяти злегка гіркуватий запах. Крім того, завдяки особливої твердості осики, даний вид вагонки ще й відрізняється своєю досить солідною довговічністю.

Вільхова

Виконана з даної деревини вагонка, як правило, абсолютно не потребує будь-якої додаткової обробки. До того ж, вона ще й абсолютно не деформується під впливом пара, ні води.

Кедрова

Подібного типу вагонка сьогодні користується найбільшою популярністю, оскільки вона володіє унікальною здатністю надавати приміщень особливу вишуканість.