Типи фундаментів область застосування Без міцного підстави немислимо будівництво будь-якої будівлі. Фундаменти, в залежності від форм та інших характеристик поділяються на: стовпчасті типи, стрічкові, плитні та пальові.

Часто використовуваними і недорогими є перші види. Вони дуже зручні, при холодних порах року під час замерзання грунту.

Однак застосування підстави будівель стовпчастого типу обмежена цілим рядом особливих характеристик. Одноразово, величезним плюсом є те, що стовпчастий тип є менш трудомістким, ніж інші stroitelstvo-kolomna.ru.

Підмосковні землі на вісімдесят відсотків пучіністие. Якщо у Ваші плани входить зведення заміського будинку у Воскресенську, Коломенському районі, Лохувицях або Егорьевське, вам слід врахувати цей факт.

Основи під стіни будинків бувають і стрічковими. Цей тип підстав підходить для будівництва додому, у яких важкі стіни. Тому серйозна stroitelstvo-kolomna.ru швидше за все, порекомендує стовпчасті основи для цегельного котеджу або у разі наявності запланованого підвального приміщення. Як згадувалося вище, стрічкові фундаменти є дуже витратними, вимагають великої кількості матеріалу і досить трудомісткі. При цьому технологія зведення дуже проста.

Також, слід враховувати такі плюси, як міцність, надійність і універсальність використання стрічкових основ.

Плитні фундаменти з монолітного залізобетону, що споруджуються під всією площею будівлі, використовуються в тих випадках, коли грунт нерівна, то доцільно застосувати інші види фундаментів. Цей вид називають "плаваючим". Його використовують при побудові малоповерхових будинків.

Пальові ж основи будівель складаються з окремих паль, які покриті залізобетонними плитами. Це дуже дорогий і трудомісткий тип. Тому не кожна будівельна фірма у Воскресенську може порадити таку послугу. Зазвичай, пальові фундаменти не використовуються в індивідуальних випадках.

Палі бувають як дерев'яні, так і сталеві, бетонні, залізобетонні, навіть об'єднані. Найбільш дешевими є дерев'яні, однак вони не підходять для вологого грунту.

Перераховані види фундаментів були згруповані за ознакою типу опори. Також можна виділити фундаменти на піщаних подушках, характеризуються за типом грунту. Вони можуть бути різними і застосовуватися для зменшення витрат на будівельні матеріали і при підйомі підлоги над рівнем грунтових вод.

Посилаючись на цю інформацію зрозуміло, що основа під стіни будинку це серйозно, і в цьому випадку допомога спеціалізованої організації буде актуальна.