Керамзитобетон - нове слово в будівництві Керамзит добре і давно всім відомий. Його використовують як чудовий утеплювач. Але що це таке – керамзит? Він являє собою глину, яку обезводили і вспенили.

В результаті цього процесу виходять дуже міцні гранули, легкі, екологічно безпечні.

Сьогодні, крім функції утеплювача, керамзит виконує і ще одну роль: сировини для керамзитобетону, який отримують на спеціальних вібраційних пресах за допомогою додаткової теплової обробки. Це збільшує міцність і так твердих гранул керамзиту.

Що відрізняє керамзитобетон?

Як будівельний матеріал, керамзитобетон відрізняється підвищеними ізолюючими властивостями, при цьому він захищає від шуму, так і від коливань температури. centrosnab.ru стійкі до впливу вологи і навіть агресивної хімічної середовища. Крім того, вони регулюють повітрообмін в приміщенні, володіючи здатністю «дихати». Сам матеріал має підвищені антибактеріальні властивості, а це дозволяє забезпечити захист від бактеріального пошкодження і грибка. Ставлячись до класу так званих легких бетонів, керамзитобетон володіє більшою міцністю.

Розміри блоків з керамзитобетону від компанії centrosnab.ru суворий витримуються, тому їх зручно комбінувати з різними конструкціями та виробами з залізобетону. Кладка даних блоків проводиться за тим же принципом, що і кладка цегли, але робити це значно більш легко і зручно за рахунок легкості і вдалої форми блоків.

Керамзитобетон - нове слово в будівництві
Керамзитобетон - нове слово в будівництві

Крім того, керамзитобетон допомагає економити, так як при його кладці витрачається значно менше розчину цементу. Один керазмитобетонный блок замінює 7 цеглин, а коштує він дешевше. Зростає швидкість будівництва – в 5 разів, зменшується загальна вага конструкції – приблизно в 1,5 рази! Так що економія становить приблизно 30-40%. Значна цифра, чи не правда?

Чи є мінуси в керамзитобетону?

На жаль, у цього матеріалу менша щільність, ніж у інших видів легкого бетону, він відрізняється крихкістю, погано переносить удари, а також чутливий до низьких температур. Це і заважає йому зайняти перші місця на ринку будівельних матеріалів.

Тим не менш, при зваженому і продуманому підході, цей матеріал можна легко використовувати для будівництва, як господарських будівель, так і житлових будівель, у тому числі і багатоповерхових. Так що бажаючі скоротити витрати і час на будівництво можуть легко брати на замітку цей чудовий будівельний матеріал – керамзитобетон.