Вініловий сайдинг Western Vinyl (США) Westrn Vinyl - продукція, зроблена на «батьківщині» сайдинга, в країні з довгим досвідом його виробництва та експлуатації - США. Метод коекструзії в поєднанні з якісним сировиною (а виробники не економлять на добавках) дозволяє отримати відмінний матеріал за доступною ціною.

Всі технічні характеристики відповідають стандартам Американського суспільства по випробуванню матеріалів.

За результатами пожежних випробувань сайдинг класифікований як самозатухаючий і слабогорючий: після видалення відкритого полум'я пластик «гасне» протягом п'яти секунд. До речі, пожежостійкість Western Vinyl - 1 годину. Навіть в дуже жаркий день обшивка у будинку не «попливе» - температура деформації нагрівання - 70? Цельсія.

За рахунок ретельно продуманої форми замку панелі не відстібаються і не розлітаються навіть при сильних поривах вітру. При правильній установці і відсутності грубих механічних впливів сайдинг можна використовувати при температурі повітря від -40? до +40?.
Аксесуари включають в себе стартову і фінішну планки, окантовочні молдинг (всі три завдовжки 3,81 м), а також Т-молдинг, зовнішній і внутрішній куточки (довжиною 3,05 м).

Виробники дають на свою продукцію так звану обмежену довічну гарантію, тобто на весь час служби будинку, однак при виникненні проблем компенсація виплачується в розмірі, обернено пропорційній терміну експлуатації.

ПРИЗНАЧЕННЯ: зовнішнє облицювання будівель для захисту від несприятливих погодних впливів.

ВЛАСТИВОСТІ: щільність — 1,452 г/куб. см; міцність на розтяг — 42,587 МПа; міцність на злам — 27,13 Н*м/дюйм при 23? Цельсія і 5,15 мН/дюйм при 0? Цельсія; коефіцієнт лінійного розширення -0,056 мм/м*град.

РІЗНОВИДИ: подвійна горизонтальна дошка з профілями «класик» і «голландка», софіт. Кольори: білий, слонова кістка, сірий, синьо-сірий; софіт і окремі аксесуари — коричневі.

РОЗМІРИ (ДхШхТ): 3810x203x1,07 мм.

АКСЕСУАРИ: стартова і фінішна планки; внутрішній і зовнішній кут; T-молдинг; окантовочні молдинг; софіт.

За матеріалами журналу "Споживач. Все для будівництва і ремонту"