Деякі особливості придбання нерухомості в Гоа У Гоа зараз багато хто намагаються придбати собі житло, деякі - в комерційних цілях, деякі - в особистих. Але багато хто просто не знають, що придбання нерухомості в Гоа пов'язано з такими клопотами і нюансами, про які знають тільки юристи або люди, пов'язані з фірмами по продажу нерухомості саме в Гоа.

Що ж це за такі нюанси?

Важливі деталі

Деякі особливості придбання нерухомості в Гоа
В Індії є обов'язкові виплати щорічних податків. Якщо власник щойно придбав собі нерухомість або завершив будівництво, він повинен у максимально короткий термін подати спеціальну декларацію в податкову службу даного району і місцеві органи. У такій декларації точно вказується рік будівництва (чи реконструкції), призначення цієї нерухомості, її конструктивні особливості і будматеріали, які застосовувалися для його зведення. Окремим статусом у цій декларації вказується площа (метраж), поверховість нерухомості і її ціна.

Деякі особливості придбання нерухомості в Гоа
Є база – це балансова вартість. А всім приватним власникам покладатися треба тільки на документи, які затверджені податковими органами. Від цього і буде залежати ціна на нерухомість. Є і показники лічильників електроенергії і витраченої води, які повинні бути оплачені чітко в строк (там з цим дуже суворо!). Всі телефонні розмови оплачиваеются почасово, а ось вартість побутової прибирання та клінінгу «висить» завжди на власника нерухомості. У вартість таких прибирань входить ( для житлових будинків) кількість відходів і кількість контейнерів для них. Якщо будівля не житлове, тут ціна за такі послуги розраховується трохи по-іншому.

Купівля та продаж

Деякі особливості придбання нерухомості в Гоа
Взагалі, для покупки житла на Гоа необхідно особиста присутність майбутнього власника, його адвоката (а краще і не одного). Послуги адвоката по купівлі нерухомості увійде багато обов'язків, з якими треба бути досконально знайомим. Це і робота з архівами на цю власність, і взаємодія з органами реєстрацій, і оплата гербового внеску, виключення всяких зволікань – тому найкраще буде «підтримати» себе парою адвокатів або представниками адвокатської контори, яка спеціалізується саме на таких справах.

Всі процедури з придбання нерухомості займають близько трьох місяців, а ось продати її відразу (якщо обставини змінилися) не вийде. Для іноземного громадянина, який купив нерухомість на Гоа, продаж може бути здійснено не раніше, ніж через три роки після покупки. На юридична особа купити нерухомість простіше, не так багато клопоту. Але це окрема тема для розповіді, там багато своїх нюансів.

Нерухомість на Гоа купити не складно, нехай і трохи клопітно, але для того, щоб не наробити помилок при покупці, обзаведіться гарною підтримкою адвокатів, тоді ви точно не прогадаєте!