Монтаж слабкострумових систем Під слабкострумовими мережами можна розуміти установку телефону, Інтернету та охоронної сигналізації. Їх монтаж повинні здійснювати фахівці обслуговуючих компаній.

Вони попередньо складають проект, особливо, це стосується систем пожежного і сигналізаційного оповіщення.

Як правило, домовласники згадують про таких роботах, як монтаж слабкострумових систем тільки по завершенню будівництва будинку. Першим ділом хочеться оснастити його інженерними комунікаціями, а вже потім усім іншим. Але не варто забувати, що прокладка слабкострумових проводів, буде здійснюватися в безпосередній близькості з силовими кабелями.

Відстань між ними не повинно бути менше 50 см, щоб уникнути впливу високовольтним струмом. Крім того, на кожну послугу, інтернет або телефонний зв'язок, йдуть окремі дроти. У першому випадку, все частіше стали використовувати оптико-волокно.

Що стосується телефону, то він повинен підключатися взагалі окремо. Від стовпа простягається незалежний провід, який буде взаємодіяти з слабкострумової мережею. Сюди ж можна додати й кабельне телебачення, й супутникове, і радіо.

Охоронна система та пожежна сигналізація монтуються з датчиками, які реагують на певні зміни всередині приміщення. За таким же принципом підключається і відеоспостереження, яке відноситься до слабкострумових мереж та замовити систему відеоспостереження ви можете тут https://redutsb.ru/product/activecam-ac-ta383ir2. Щоб уникнути пошкоджень на магістралі електропроводів, бажано розміщувати їх в ізольованому кабелі, з міцного матеріалу, а робити розводку вже при вводі в будинок.