Каркасні будинки-економія і комфорт в одному флаконі Короткий термін будівництва, відмінні теплоізоляційні властивості, а також можливість зробити вибраний варіант будинку реальністю в найкращому вигляді-ось лише кілька переваг, які грунтуються ті, хто зупинив свій вибір на каркасному будинку.

Технологія, відома з давніх часів

Каркасні будинки, простий і економічний спосіб будівництва відомий здавна. Історія каркасної технології зведення почалося в самому далекому минулому. Першими, вручну побудованими будинку в повноцінному розумінні цього слова, були саме каркасні будинки. Такі житлові конструкції були відомі людям в Стародавньому Єгипті, Греції, Римі та Китаї. Храм Ісе, розташований в Японії, вважається найстарішим дерев'яним каркасним будовою, яке збереглося до наших днів. Він був побудований з кедрового дерева приблизно 1300 років тому.

Як бачимо, каркасні будинки завдяки своїй довгій історії зуміли зарекомендувати себе тільки з кращого боку, але чому ж все таки вони приваблюють?

Швидкість, не впливає на якість

Всі каркасні компоненти виготовляються в заводських умовах під суворим контролем і цей процес займає кілька днів. Це дозволяє проводити широкий спектр робіт, пов'язаних з внутрішньою і зовнішньою обробкою, незалежно від погодних умов. Швидкість зведення зменшує кількість витрачених коштів і тим самим підвищує рентабельність всього будівельного процесу. Каркасний будинок може бути повністю мебльований і готовий до заселення протягом декількох тижнів, а не місяців, а це дуже приємний нюанс.

Продуманий дизайн у всьому

Кожен kievgorbud.com.ua побудований за індивідуальним планом і пройшов великий структурний аналіз з точки зору комфорту і якості, а також естетики. Ця процедура гарантує, що високі стандарти підтримуються як і в проектуванні, і під час самого процесу зведення. Показник їх безпеки знаходиться на високому рівні.

Дружелюбний до екології і довговічний

Під час виробництва каркасного будинку використовує щонайменше, на 20% менше енергії, ніж під час виробництва інших будівельних матеріалів, які активно застосовують у житловому будівництві.

Всі конструктивні елементи каркасного будинку повністю захищені, а kievgorbud.com.ua дають гарантію.

Каркасні будинки-це вигідну у всіх сенсах капіталовкладення, яке буде радувати своїм комфортом не один рік.