Будівельні блоки найбільш поширені види Різні види легких бетонів, сьогодні, як відомо, знайшли своє досить широке поширення в сфері приватного житлового будівництва. І це, звичайно ж, цілком виправдане, оскільки їх використання не тільки дуже серйозно полегшує саму процедуру будівництва, але і дозволяє істотно знижувати навантаження на фундамент.

Саме тому, зараз велика частина забудовників якраз і намагаються віддавати перевагу саме будівельним блокам, виконаним з таких видів бетону.

Будівельні блоки газобетонні

В якості основних складових у таких газосилікатних блоків зазвичай виступають особливі в'яжучі силікатні компоненти і спеціальні піноутворюючі добавки, за рахунок яких такі вироби як раз і набувають свою особливу пористу структуру. Саме із-за своєї структури подібного виду блоки, як правило, не володіють достатньою міцністю, і, тому, для спорудження багатоповерхових будівель абсолютно не підходять. До того ж, такого роду блоки ще й схильні досить істотної усадки, а також мають здатність досить добре вбирати вологу і, відповідно, потребують достатньо якісної гідроізоляції. Якщо ж говорити про плюси у таких блоків, то тут варто відзначити їх абсолютну екологічність, повну пожежобезпечність, максимально точну геометрію і неймовірну легкість у застосуванні.

Блоки з пінобетону

Найголовніша відмінна риса такого будматеріалу полягає в тому, що виконані з пінобетону блоки зазвичай відрізняються просто чудовими теплоізоляційними властивостями і, при цьому, мають досить великі розміри, що, відповідно, дозволяє дуже серйозно економити, як на додатковому утепленні, так і на самому розчині. Крім того, даного виду блоки також є повністю екологічними, і до того ж, порівняно з виробами з газобетону, набагато більш влагоустойчивыми.

Керамзитобетонні блоки

Будівельні блоки найбільш поширені види
У складі у подібного роду блоків крім бетону також ще присутній дрібна запечена глиняна крихта і спеціальна гіпсова зв'язує добавка. В основному ж, даного виду вироби прекрасною вологостійкістю і унікальною здатністю забезпечувати досить надійну фіксацію окремих елементів. Правда, одночасно з цим, такі блоки мають більш суттєву масу, і з-за своїх нерівних граней, вимагають набагато більшої кількості розчину.

Блоки з арболіту

Завдяки тому, що у складі таких блоків крім основних компонентів ще й присутні тирсу, вони у плавні своїх теплоізоляційних якостей, сьогодні практично не знають собі рівних. До того ж, виконані з арболіту блоки ще й мають відносно невеликою вагою і, що дуже важливо, цілком скромною вартістю.