Паркан з необрізної дошки особливості Огородження для ділянки не тільки захищає його від непрошених гостей, але ще й прикрашає всю територію своїм зовнішнім виглядом. Тому до будівництва паркану варто підійти з усією відповідальністю.

Побудувати міцний і надійний паркан з якісного матеріалу може собі дозволити не кожен, оскільки він обійдеться досить дорого. У зв'язку з цим, сьогодні більшість власників будинків воліють встановлювати на своїй ділянці паркан з необрізної дошки. Подібний вид огорожі має досить креативний вигляд і відмінно захищає будинок від сторонніх поглядів.

У чому переваги такого паркану?

Для будівництва такого паркану не доведеться витрачати багато грошей і мати наявність якихось серйозних умінь. Даний вид огорожі легко і просто встановлювати. До того ж, цей паркан має гарний вигляд. Щоб провести монтаж паркану з необрізних дощок знадобиться трохи інструментів, а головне запастися терпінням.

Паркан з необрізної дошки особливості
Паркан з необрізної дошки особливості

Установка паркану

На першому етапі знадобиться визначити точне розташування майбутнього паркану. Щоб огорожа мало індивідуальний вигляд, можна зробити його у вигляді «ламаної лінії». Там, де планується ставити опорні стовпи, потрібно забити напрямні, між якими слід натягнути міцну нитку. Опори необхідно розташовувати на відстані не далі ніж в 2,5 метра один від одного. Також можна ставити стовпи з урахуванням довжини дощок. По висоті, забір робиться на власний розсуд. Щоб дерев'яні опори не гнилі, потрібно покрити їх нижню частину спеціальним розчином.

Далі на місці відміток доведеться викопати ями під стовпи. Коли ями готові, можна ставити в них стовпи, засипати назад грунт і після цього, добре утрамбувати землю. Якщо всі стовпи вже встановлені, то слід приступати до обшивки забору необрізний дошкою.

Паркан з необрізної дошки особливості
Паркан з необрізної дошки особливості

Як обшити паркан необрізний дошкою?

Обшивку забору, можна кріпити в різних напрямках, як в горизонтальному, так і у вертикальному. Найпростіше обшити паркан дошками по вертикалі.

Для цього до опори кріпляться поперечини, на які потім власне і монтуються дошки у вертикальному положенні. Щоб скріпити дошки потрібно користуватися цвяхами. Подібний вид паркану дуже важливо обробити спеціальною сумішшю, яка захищає деревину від негативного впливу природи. На завершальному етапі, паркан з необрізної дошки забарвлюється в будь-який потрібний колір. Все, на цьому установка огорожі для будинку закінчена!