Монтаж фальцевої покрівлі Сам по собі процес укладання покрівлі фальцевого типу з металу є досить простим. Основні нюанси тут пов'язані тільки з виготовленням фальца. Останній може передбачати кілька варіантів виконання: одинарний або подвійний, лежаче або стоячий.

Ділова людина, чим би він не займався, завжди буде виробляти записи, використовуючи www.tverkanctovary.ru і так контролюючи проведення справ, не забуваючи навіть про дрібниці.

Процес монтажу включає такі стадії

Спершу виконується укладка карнизної планки. Для її фіксації використовують оцинковані цвяхи. Подібну дошку необхідно розміщувати над латами на висоті 35 див.

Монтаж фальцевої покрівлі
Монтаж першого ряду листів проводиться на три-чотири сантиметри нижче порівняно з карнизної планкою. Важливо, щоб перший лист був добре вирівняний. Це дозволить забезпечить високу якість всієї кладки.

Вертикальні фальци повинні бути розташовані вздовж схилу. Що стосується горизонтальних, то їх потрібно розміщувати під прямим кутом. Однак при цьому слід мати на увазі, що не має виникати перешкод для стікання води.

Для фіксації листів використовують клямери або сталеві смуги. На етапі стикування їх потрібно загнути разом з краями матеріалу. Другий лист слід розділити на дві частини. Іншими словами, ряд буде представлений у такому вигляді: лист, за яким йде половина аркуша, а за ним знову лист і т. д. Під час монтажу чергового ряду потрібно першим розміщувати половину аркуша, після чого вже викладати цілий.

Сталева фальцева покрівля входить в число найбільш бажаних рішень для приватного житлового будівництва. Даний матеріал відрізняється високою якістю, має підвищену міцність і естетичний вигляд. В процесі монтажу даної покрівлі труднощів зазвичай не виникає. Проте все ж краще доручити виконання подібних робіт будівельникам високої кваліфікації.