Петлі для металевих дверей різновиди, особливості та їх установка Петлі, встановлюються на металеві двері, сильно відрізняються від різноманітних навісів, застосовуваних для дверей з дерева. Головне варто розуміти, що вони не взаємозамінні, тобто петлі, застосовувані для міжкімнатних дверей не актуальні для залізних аналогів.

Детальніше: Петлі для металевих дверей різновиди, особливості та їх установка

Металеві двері приватного будинку Нинішній ринок металевих дверей, досить різноманітний. Виробники пропонують вхідні рентгенозащітние двері як для стандартних квартир, так і для інших типів приміщень (будинків у приватному секторі, офісів, різних будівель).

Детальніше: Металеві двері приватного будинку

Поради щодо вибору вхідних дверей З плином часу в кожного з нас змінюються погляди, смаки, уподобання на інтер'єр свого житла, його безпека та облаштування. Приміром, порівняно з радянським періодом, запити на вхідні двері зазнали змін.

Детальніше: Поради щодо вибору вхідних дверей

Утеплюємо дерев'яні двері в приватному будинку самостійно Щасливим власникам заміських будинків необхідно подбати про утеплення будинку задовго до початку холодів. В першу чергу доцільно утеплити вхідні двері.

Детальніше: Утеплюємо дерев'яні двері в приватному будинку самостійно

Яку вибрати душову кабінку Не так давно душові кабінки вважалися елементом розкоші і достатку, але зараз це дуже функціональне винахід доступно також сім'ям із середнім достатком.

Детальніше: Яку вибрати душову кабінку

Двостулкові двері міжкімнатні Колоритний інтер'єр в квартирі, це коли все лаконічно поєднується. Саме тому, дизайнери пропонують дистанціюватися від стереотипів минулого. В першу чергу, це стосується міжкімнатних дверей.

Детальніше: Двостулкові двері міжкімнатні

Будівництво нового будинку своїми руками Якщо ви вирішили побудувати самі будинок, то найперше, що потрібно буде зробити, це правильно все спланувати. При підборі проекту майбутнього будинку, необхідно все ретельно обдумати і зважити.

Детальніше: Будівництво нового будинку своїми руками

Помешкання невеликої сім'ї У серії житлових будинків Die Premium Klasse (вищий клас) німецької будівельної фірми Bien Zenker є проекти, що задовольняють потребам як молодої сім'ї з двох-трьох чоловік, так і сім'ї, в якій спільно проживають люди двох-трьох поколінь, а також cottageproekt.ru.

Детальніше: Помешкання невеликої сім'ї

Вхідні групи При вході в будь-яку будівлю, ми, в першу чергу, звертаємо увагу на зовнішнє облаштування, фасад, двері. Але увійшовши всередину, інтерес переключається на сам вестибюль, хол для ліфта і різні зони при двері.

Детальніше: Вхідні групи

Вибираємо вхідні та міжкімнатні двері Неможливо уявити собі квартиру або будинок без дверей. Але чи знаєте ви, як правильно вибирати цей функціональний елемент інтер'єру? Сьогодні кожен великий виробник пропонує різноманітність вхідних і міжкімнатних моделей.

Детальніше: Вибираємо вхідні та міжкімнатні двері