Утеплюємо дерев'яні двері в приватному будинку самостійно Щасливим власникам заміських будинків необхідно подбати про утеплення будинку задовго до початку холодів. В першу чергу доцільно утеплити вхідні двері.

Детальніше: Утеплюємо дерев'яні двері в приватному будинку самостійно

Яку вибрати душову кабінку Не так давно душові кабінки вважалися елементом розкоші і достатку, але зараз це дуже функціональне винахід доступно також сім'ям із середнім достатком.

Детальніше: Яку вибрати душову кабінку

Двостулкові двері міжкімнатні Колоритний інтер'єр в квартирі, це коли все лаконічно поєднується. Саме тому, дизайнери пропонують дистанціюватися від стереотипів минулого. В першу чергу, це стосується міжкімнатних дверей.

Детальніше: Двостулкові двері міжкімнатні

Будівництво нового будинку своїми руками Якщо ви вирішили побудувати самі будинок, то найперше, що потрібно буде зробити, це правильно все спланувати. При підборі проекту майбутнього будинку, необхідно все ретельно обдумати і зважити.

Детальніше: Будівництво нового будинку своїми руками

Помешкання невеликої сім'ї У серії житлових будинків Die Premium Klasse (вищий клас) німецької будівельної фірми Bien Zenker є проекти, що задовольняють потребам як молодої сім'ї з двох-трьох чоловік, так і сім'ї, в якій спільно проживають люди двох-трьох поколінь, а також cottageproekt.ru.

Детальніше: Помешкання невеликої сім'ї

Вхідні групи При вході в будь-яку будівлю, ми, в першу чергу, звертаємо увагу на зовнішнє облаштування, фасад, двері. Але увійшовши всередину, інтерес переключається на сам вестибюль, хол для ліфта і різні зони при двері.

Детальніше: Вхідні групи

Вибираємо вхідні та міжкімнатні двері Неможливо уявити собі квартиру або будинок без дверей. Але чи знаєте ви, як правильно вибирати цей функціональний елемент інтер'єру? Сьогодні кожен великий виробник пропонує різноманітність вхідних і міжкімнатних моделей.

Детальніше: Вибираємо вхідні та міжкімнатні двері

Автоматичні двері різновиди та область використання Сфера використання механічних дверей досить широка. Вони використовуються в кімнатах, де значимо, з метою, щоб через прохід, не зволікаючи, могло проходити величезне число людей.

Детальніше: Автоматичні двері різновиди та область використання

Як впоратися з вогкістю в своєму будинку Перша причина вогкості в будинку — відсутність або неправильно виконана ізоляція. Наслідками є плями цвілі на стінах, в підвалах і в приміщеннях, безпосередньо межують з грунтом.

Детальніше: Як впоратися з вогкістю в своєму будинку

Як вибирати ручки для міжкімнатних дверей Ринок володіє величезним асортиментом різноманітних за стилем, формою, матеріалом виготовлення дверних ручок. Консультанти дадуть всю інформацію про свій товар, а покупець спочатку повинен уявляти собі, які ручки йому потрібні, щоб не заблукати в морі отриманої інформації і пропонованих моделей.

Детальніше: Як вибирати ручки для міжкімнатних дверей