Основні етапи проведення ремонту Щоб у процесі ремонту не довелося роботи виконувати по кілька разів необхідно проводити їх у певному порядку. І тому слід перед початком оздоблювальних робіт все розпланувати.

Першим кроком необхідно виконувати всі чорнові роботи, така послідовність позбавить від повторного проведення однієї роботи кілька разів. А відповідно чистові роботи необхідно проводити на завершення ремонту.

Головні етапи в ремонті

#10102; насамперед необхідно звернути увагу на проводку і при необхідності її замінити. Така робота вважається чорновий, так як при ній необхідно дроблення стін. Тому її рекомендується проводити в першу чергу. При заміні проводки знадобиться відразу розмітити місця знаходження розеток і вимикачів. Після того як замінена проводка, потрібно приступити до заміни труб і батарей опалення.

#10103; Наступним кроком потрібно вирівняти всі поверхні, так як дуже часто в квартирах зустрічаються нерівні стіни і стеля. Обов'язково слід особливу увагу приділити місцях стиків, так як в подальшому при їх нерівності плінтуса неможливо буде встановити рівно. Те ж саме стосується шпалер, якщо кути будуть нерівними, то вони просто не ляжуть на кут і можливі пошкодження на них.

#10104; Тепер варто звернути увагу на вікна та двері. По заміні цих елементів варто звернутися до фахівців, щоб потім довгі роки не повертатися до цього етапу.

#10105; Самим останнім кроком брудних робіт буде облаштування підлоги. Дуже важливо зробити нову стяжку і потім укласти підлогове покриття. В якості покриття можна використовувати лінолеум, ламінат або ковролін. А після цього вже можна переходити до чистових робіт.

Чисті роботи необхідно починати зі стелі. Для облаштування цієї поверхні існує багато варіантів. Можна встановити натяжні або підвісні конструкції або просто пофарбувати. Це залежить від переваг і смаку господарів і від матеріальних коштів, призначених на ці потреби.

Основні етапи проведення ремонту
Основні етапи проведення ремонту

Тепер прийшов час обробки стін. Їх можна обклеїти шпалерами, пофарбувати фарбою або для обробки використовувати декоративну штукатурку.

Завершальним етапом в ремонті йде установка плінтусів.

Слідуючи ремонтним роботам в такому порядку можна уникнути цих одне і тієї ж роботи кілька разів.