Шикарна заміська вілла Класика вічна

Цієї шикарною заміської віллою можна милуватися нескінченно. Її архітектура відрізняється вдалим поєднанням класичних і сучасних стильових елементів.

Не випадково обрані світлий облицювальна цегла і контрастний покрівельний матеріал темного кольору; вікна та двері — з розпашними віконницями. Найбільш красивий елемент, безперечно, — напівкруглий еркер, поверх якого влаштована лоджія з шатровим дахом.

Всередині будинку звертає на себе увагу раціональна планування приміщень: житлові зони зі спальними та ванними розташовані на обох поверхах. Тому вілла призначена для численної родини.

Шикарна заміська вілла
Характеристики будинку
Конструкція і будівельні матеріали: стіни — з пористої цегли з лицювальної кладкою;
Форма даху — напіввальмові, кут нахилу скатів — 45°.
Розміри в плані: 11,74x11,24 м.
Площа (за внутрішніми розмірами стін): нижній поверх — 89,34 м2; мансардний поверх — 71,65 м2.
Приміщення:
- нижній поверх: вітальня-їдальня, кухня, туалет, спальня, кімната для переодягання, ванна, передпокій, тамбур, гардеробна, тераса;
- мансардний поверх: спальня, дві дитячі, дві ванні кімнати, хол, лоджія;
- підвал.

Шикарна заміська вілла
Сучасний сільський стиль

Відмінними рисами цього трехфронтонного будинку, створеного в сучасному стилі, є великі засклені поверхні, широкі звиси даху і спокійний колірний дизайн. В очі кидається діагональне положення вхідної зони, вдало вирішена візуальна вісь вхід-вітальня з двостулковими дверима і заскленим боковим фронтоном.

Планувальне рішення орієнтоване насамперед на зручність повсякденного користування приміщеннями. Дуже корисні комірчина і комора для зберігання продуктів. Кухня площею майже 15 м2 пов'язана через двері з обіднім куточком у вітальні.

Шикарна заміська вілла
Характеристики
Конструкція: дерев'яна з оштукатурених фасадом;
двосхилий дах з кутом нахилу скатів 32°;
горище висотою 40 див.

Житлова площа: нижній поверх -91 м2;
мансардний поверх -70 м2.

Терасна дошка та декінг з кумару можна замовити тут www.expreswood.ru.