Вибираємо вхідні та міжкімнатні двері Неможливо уявити собі квартиру або будинок без дверей. Але чи знаєте ви, як правильно вибирати цей функціональний елемент інтер'єру? Сьогодні кожен великий виробник пропонує різноманітність вхідних і міжкімнатних моделей.

Розрізняються вони по міцності, надійності, особливостям дизайну, застосовуваної фурнітури і багатьом іншим характеристикам.

Для поділу внутрішніх приміщень квартири використовуються www.tk-lanskoy.ru, які бувають різних типів. Виготовляються вони, як правило, з дерева, пластику та інших матеріалів. Дверне полотно може бути суцільним, або може мати вставку з скла, вітражі та інші декоративні елементи. Для стандартних отворів встановлюються одинарні двері, для широких мають дві стулки.

Якщо місця дуже мало, можна встановити двері-купе, або яка складається гармошкою.
Що стосується варіантів дизайну – їх безліч. Це збереження натуральної фактури дерева, або її імітація на іншому матеріалі; гладка фарбування, нанесення малюнків і орнаментів; імітація металу, натурального каменю та інших матеріалів. Вставки зі скла можуть бути фігурними, утворювати візерунки.

Зверніть увагу на фурнітуру – дверні ручки можуть бути різних розмірів і форм. Важливий момент – наявність замків, тип їх закриття – з ключем або без. Втім, якщо для міжкімнатних конструкцій найбільш важливий дизайн, то для вхідних варіантів на перше місце при виборі виходить все ж безпеку. Надійність двері розділяє внутрішній простір квартири з під'їздом або вулицею складається з міцності коробки, дверного полотна і складності замків.

Найбільш популярний матеріал виготовлення – метал. Найнадійніші www.tk-lanskoy.ru – виконані з двох листів і прошарку ізолятора між ними. Для захисту від механічного злому має сенс вибрати модель, що має захисні накладки в області замків і укріплені або приховані петлі. Що стосується замків – оптимальна кількість їх: два. За бажанням можна додати засувку і ланцюжок з внутрішньої сторони.

Вибору заслуговує і фурнітура – ручки, дверні оченята і т. д. Подумайте про те, якими повинні бути ці елементи. Чи потрібен вам вічко чи ні, чи повинен він закриватися зсередини. З ручками справа йде набагато простіше – можна вибирати, грунтуючись на естетичній привабливості елемента та особистому зручності. Обов'язково спробуйте відкрити за ручку в магазині придивилася модель.