Помешкання невеликої сім'ї У серії житлових будинків Die Premium Klasse (вищий клас) німецької будівельної фірми Bien Zenker є проекти, що задовольняють потребам як молодої сім'ї з двох-трьох чоловік, так і сім'ї, в якій спільно проживають люди двох-трьох поколінь, а також cottageproekt.ru.

Вони мають оптимальну планування з чітким розмежуванням функціональних зон. Наявність напівпідвального приміщення хоч і здорожує будівництво, але дозволяє раціонально розмістити котельню, сауну, невеличкий спортивний зал, а можливо — і домашню майстерню.

Характерні для будинків цієї серії обриси фасадів впізнавані, але не одноманітні. Крута черепична (можливе застосування та металочерепиці) дах з великими свесамі, еркери під балконами мансардного поверху, засклені двері на балкони, забезпечують багато світла в кімнатах, — все раціонально і чудово виглядає. Продумано і колірне рішення, тим більше що фірма пропонує забудовнику кілька варіантів забарвлення.

Помешкання невеликої сім'ї

Висока якість будинків забезпечується використанням сучасних матеріалів і технологій будівництва. Наприклад, низька теплопровідність стін і помірна площа скління дають можливість економити на опаленні в холодну пору року.

Невеликий будинок Romantik Estenfeld дуже зручний для молодого подружжя з дитиною. В ньому можна з комфортом жити, приймаючи гостей і родичів і проводячи недільні дні в оточенні природи.

Площа забудови — 101 м2
Корисна площа — 231,9 м2
Житлова площа — 140,6 м2
Нахил скатів даху — 38°

Помешкання невеликої сім'ї
План мансардного поверху:
1 — хол
2 — ванна з туалетом;
3 — кімната для гостей;
4 — балкон;
5 — батьківська спальня;
6 — дитячий;
7 — балкон
План першого поверху:
1 — прихожа,
2 — кухня;
3 — господарська кімната;
4 — туалет;
5 — кабінет господаря будинку;
6 — вітальня;
7 — веранда
Напівпідвальний поверх:
1 — котельня;
2,3,5 — допоміжні приміщення;
4 — коридор