Як вибрати елітні міжкімнатні двері У радянський час у квартирах встановлювалися однотипні міжкімнатні двері. Єдиним розходженням могло бути хіба що наявність скла в окремих випадках.

Сьогодні ринок переповнений різними видами таких конструкцій, про які раніше не сміли навіть мріяти.

При бажанні можна поставити навіть елітні двері. Однак як її вибрати?

У випадку з елітної дверима при виборі питання про ціну найчастіше не варто. Ціна, яка при виборі звичайної двері має одне з найважливіших значень, тут відступає на другий план. На перше місце виходять зовсім інші речі. Наприклад, якість і зовнішній вигляд виробу.

Що стосується зовнішнього вигляду, то він повинен гармоніювати з інтер'єром.

Матеріал також має значення. Елітні двері зазвичай виготовляються з натурального дерева різних порід або з шпони. Натуральний матеріал вимагає великого догляду і певного клімату в приміщенні. Дубові двері досить важкі. Сосна – більш легка і проста. Вона також стійкішою до негативних факторів.

Є ряд моментів, які варто враховувати, вибираючи двері. Наприклад, якщо вдома є маленькі діти і тварини, то відкривати занадто важкі двері їм буде не під силу. Так їй можна й порізатись. У цьому випадку потрібно вибрати легший варіант.

Для того, щоб встановити двері в свій кабінет, навпаки, краще вибрати масивний варіант. Екологічність двері теж має значення. Правда, елітні двері, будучи натуральними, більшою частиною екологічні.

Як вибрати елітні міжкімнатні двері
Перед покупкою потрібно хорошои виміряти отвір. Вибираючи двері, потрібно запитати у продавця, чи враховується в габаритах тільки обсяг полотна, або ж це полотно разом з отвором.

Якщо в квартирі нестандартний отвір, наприклад, арка готичного типу, то треба підготуватися до того, що двері доведеться замовляти. Тому що в магазинах в наявності зазвичай тільки стандартні конструкції.

Якщо дверна конструкція планується зі склом, то краще, якщо це буде загартоване скло або триплекс. Тоді не буде ніякої загрози порізатися осколками. Будь-яка двері вибирається зазвичай не на один рік. Тому міцність і якість кожної составлящей мають значення.

Наймоднішими для ванної кімнати стануть двері з цільного загартованого скла. Це створить особливий стиль в інтер'єрі.