Будівельні інтернет-магазини в Києві Столиця України на сьогодні є лідером за обсягами будівництва по всій країні. Тому тут знаходиться найбільший ринок будівельних матеріалів. Щоденний товарообіг в цій галузі вимірюється десятками тисяч гривень.

І, природно, в Києві є десятки, а може й сотні, великих і дрібних торговельних підприємств, що реалізують будматеріали. Якщо ви вирішили зробити ремонт в квартирі або побудувати дачу, розібратися у всьому цьому розмаїтті буде не просто. Але ми спробуємо.

На що звернути увагу при виборі магазину?

Домовимося відразу, що на базар ми не підемо. Про те, наскільки небезпечно і незручно робити покупки у маленьких і нікому невідомих підприємців на базарах, говорилося вже не раз. Зараз ми розглянемо декілька характеристик магазину будматеріалів, якому не страшно довіритися.

1. Великий мережевий магазин;
2. Присутність в Інтернеті;
3. І гарна репутація.В Києві достатньо великих магазинів будматеріалів, таких як «Сучасний дім» (imsd.com.ua), що надають широкий вибір товарів, акції та програми лояльності для постійних покупців.

У кожного поважає себе і своїх клієнтів магазину повинен бути свій сайт з докладним каталогом продукції. А також хороші відгуки на самому сайті і на сайтах суміжної тематики. Тому, щоб не помилитися не полінуйтеся зайти на якийсь тематичний форум і перевірити відгуки про вибраному вами магазині будівельних матеріалів.

Сучасний будинок, квартира і дача

Пройшли вже часи черг, неякісних матеріалів, коричневої фарби для підлоги і вічно відстаючих шпалер. Сьогодні є можливість зробити свій будинок повністю екологічним, а ремонт провести з допомогою натуральних і безпечних матеріалів.

Одним з великих мережних магазинів, що реалізують таку продукцію, є інтернет-магазин «Сучасний дім» (http://imsd.com.ua/). Тут черг точно немає, зате є великий вибір будівельних матеріалів, інструментів, підлоги, дверей і всього, що потрібно для будівництва або ремонту.

І трохи про вибір дверей та вікон

Вікна і двері займають окрему велику нішу на ринку будматеріалів. Але великі мережеві магазини будматеріалів також включають їх у свій перелік продукції, як, наприклад, «Сучасний дім», про який мовилося вище.

В їх каталозі налічується більше 300 позицій дверей (imsd.com.ua). Для зручності, природно, краще купити двері, вікна і будматеріали в одному місці.

До того ж, при покупках на велику суму мережевики, на відміну від маленьких нішевих магазинчиків, зазвичай пропонують знижки або подарунки.