Утеплення балкона до зими Балкони служать не тільки для того, щоб милуватися вуличними пейзажами і спостерігати захід сонця, на них ще зберігають непотрібні речі і банки з консервацією.

Однак через балконні двері всередину житла проникає холодне повітря, тому власники квартир намагаються їх утеплити. Це допоможе зберігати тепло в будинку і використовувати балкон для господарських потреб.

Кожен, хто вирішив зайнятися утепленням, зазвичай починає з замазування швів, щілин і стиків або замовляє rsua.ru. Стельові шви зашпаровують цементними розчинами. Засклений балкон дозволить зберегти тепло всередині квартири, надійно захистить від проникнення холодних вітрів.

Первісною завданням кожного власника балкона є захист його від вологи. Якщо не вжити заходів для запобігання скупчення конденсату, то утеплення балкона, стане малоефективним. Адже вологі стіни часто стають причиною розмноження шкідливих бактерій і грибків, які представляють реальну небезпеку для організму людини. Допомогти впоратися з цією проблемою допоможуть сучасні гідроізоляційні матеріали.

Щоб максимально скоротити втрати тепла при експлуатації балкона, потрібно утеплити його за допомогою різних матеріалів, таких як: пінопласт, піноплекс, мінеральна вата, базальтові плити та інші вироби, які пропонують придбати будівельні супермаркети міста. При цьому, потрібно намагатися використовувати різні види матеріалів комплексно, щоб домогтися максимального ефекту.

Утеплення балкона до зими
Якщо ви обмежитеся утепленням тільки однієї частини балкона, то цього буде недостатньо для створення абсолютної ізоляції для проникнення холодного повітря в квартиру. До цього питання потрібно підходити комплексно і з повною відповідальністю.

Утеплення балкона всередині і зовні дає повну гарантію збереження тепла в квартирі, що допоможе значно заощадити енергоресурси, а значить скоротити витрати сімейного бюджету на оплату за опалення свого житла.

А оскільки оплата за споживану енергію постійно збільшується, то витрати на утеплення балкона окупляться незабаром. Тому необхідно ретельно утеплити зовнішні і внутрішні перегородки, стелю та підлогу, щоб повністю перегородити дорогу холодному повітрю і пронизливому вітрі.