Як і чим утеплити двері в лазню Будь-який відвідувач лазні знає, що найголовніше в ній це тепло, або ще краще жару. І щоб таке тепло там завжди підтримувалося, потрібно з усією серйозністю підійти до питання утеплення усіх отворів.

Значно, легке утеплення буде дверей в лазні, цей процес вважається ще й швидким.

Отже, для початку перед утепленням дверей потрібно визначитися з утеплювальні матеріали, і його якістю, адже якщо матеріал буде неякісним, то і тепло з лазні буде швидко йти і не затримуватися в лазні. Багато намагаються не витрачати великі гроші, і утеплюють підручними старими речами, але це т спосіб є пожежонебезпечним, адже лазня є приміщенням з високою температурою.

Тому до утеплювача відразу йде вимога висока пожежостійкість. Також такий матеріал повинен бути паропроникним, так як з-за вогкості матеріал поїсть почати гнити або деформуватися. І все це може призвести до численних ремонтів.

Багато фахівців рекомендують вибирати в якості утеплювача ековату, яка має спеціальні вогнестійкі просочення. Також для таких цілей можна використовувати поліетилен з фольгованим шаром, такий матеріал легкий, не запалюється, а також фольга буде сприяти поверненню тепла всередину приміщення.

Коли буде обраний матеріал для утеплення двері в лазні, можна безпосередньо приступати до способів утеплення.

Є кілька способів утеплення:

  • внутрішня обробка утеплювачем, тобто матеріал потрібно укласти в дверну камеру.
  • зовнішня обробка, утеплювач потрібно кріпити до дверної коробки за допомогою клею.
  • Ці два способи утеплення досить прості, і тут можна зробити все своїми руками.