Як визначитися з вибором вхідних дверей Якісні вхідні двері відрізняє не тільки зовнішній вигляд, головне, вона повинна бути надійним захистом від небажаних гостей. Крім того, якісна двері утримує тепло, не пропускає зовнішні шуми і протяги.

Всі механізми повинні справно функціонувати. Вхідні двері виготовляють з дерева і сталі.


Дерев'яні двері

Їх вибирають любителі натуральних матеріалів. Вони привабливі зовні, не пропускають холод і захищають від шуму. Проте всі ці переваги перекриває один серйозний недолік – низька надійність. Вони легко піддаються розтину і займання. Якщо така двері встановлена в приватному будинку, то необхідна додаткова захист від дощу і снігу. Дерев'яні конструкції бувають трьох видів: фільончасті, щитові і масивні.

Як визначитися з вибором вхідних дверей
Фільончасті двері – найбільш легкі і неміцні. Перш ніж встановлювати таку модель необхідно зробити посилення дверної коробки і деталей кріплення.

Основу щитових дверей складають щити, з товщиною до 4 див. Щоб надати такий двері належний вигляд її обробляють шпоном або пластиком. Зазвичай таку конструкцію вставляють в металевий каркас заповнюють утеплювачем.

Масивні двері виготовляється з цільного шматка деревини, найчастіше дуба або червоного дерева. Вони міцні, презентабельні і досить дороги.

Сталеві двері

Цей варіант найбільш затребуваний серед споживачів. Металеві моделі міцні, надійні, забезпечують тепло – і звукозащиту. Їх виготовляють з високоміцних сплавів і обробляють спеціальними речовинами. При виборі слід звернути увагу на металеве полотно. Якісне полотно виконано з єдиного металевого листа. Якщо присутні зварні шви, значить, двері зібрали з шматків. Вона розсиплеться від удару. Ознакою гарної двері є широкі і міцні наличники, які закриють зазори між дверним коробом і отвором.

Як визначитися з вибором вхідних дверей
Важливе значення надається товщині полотна. Якщо матеріал тонкий (до 1,3 мм), то полотно можна розрізати гострим ножем. При найбільшій товщині вона буде тільки деформуватися і тихо проникнути в квартиру не вдасться. Додаткову міцність надають ребра жорсткості. З їх допомогою лист ділиться на ділянки, які додатково посилюються.

Обов'язковим елементом є гумовий ущільнювач, виконаний з якісного матеріалу. Він розташований по периметру дверей і оберігає приміщення від проникнення холоду та зовнішніх звуків. Дверне полотно кріпиться на двох навісах. Посилені моделі можуть мати три петлі. Вони можуть бути зовнішніми і прихованими. Моделі, які мають приховані петлі більш надійні і привабливі. Добротні двері зазвичай обладнуються двома замками різних видів. Це істотно знижує можливість злому.

Підійшовши відповідально до вибору вхідних дверей, можна бути спокійним за недоторканність свого житла.