Збірка душової кабіни своїми руками
 • На першому етапі монтажу конструкції встановлюють піддон із задньою панеллю, кріплять до них бічні стінки, навішують двері, закріплюють кришкою і купуються ролики для душових кабін;

 • на другому - підключають електроживлення, з'єднують з водопроводом і каналізацією.

  Установка піддону

  Низ душової кабіни можна ставити відразу у відведений простір. Ухил під злив створювати не потрібно. Піддон встановлюють горизонтально за допомогою регулювальних ніжок-гвинтів. Горизонтальність перевіряється водяним рівнем. Фіксується правильне положення піддону контргайками.

  Наступна дія – з'єднання задньої стінки з піддоном. Місця стикування попередньо змастити силіконовим герметиком. Поєднавши отвори елементів, що з'єднуються, закрутити в них болти, використовуючи торцевий ключ. Розкручування страхують стопорні шайби.

  Збірка душової кабіни своїми руками
  Збірка душової кабіни своїми руками

  Установка бічних стінок

  Монтаж починається з кріплення напрямних елементів бічних стінок і дверцят. Затруднительность цієї операції – потрапляння шурупами готові різьбові отвори, приховані всередині. Спочатку монтують полозки знизу, в них встановлюють бічне скління, попередньо закріпивши верхніми полозками. Скляні плетіння скріплюються з нижніми і верхніми напрямними, із задньою панеллю, вкручуючи шурупи-саморізи з доданого комплекту кріпильних деталей.

  Збірка спроститься, якщо стінки попередньо зібрати, а потім поставити на місце, прикрутивши до задньої панелі. Цю роботу краще робити вдвох.

  Збірка душової кабіни своїми руками
  Збірка душової кабіни своїми руками

  Навішування дверцят

  Проблемна операція – монтаж дверей душової кабіни. Порядок дій диктує модель. Уважно вивчена інструкція і точність виконання вказівок дозволять зробити це правильно незалежно конфігурації дверей, будь вони прямі або сферичні. При монтажі врахуйте крихкість загартованого скла. Не кладіть дверки без прокладки плазом.

  Монтаж кришки

  Стійкість повністю закритим душових кабінок створює дах. У конструкції цього елемента входять вбудовані вентилятор, динамік, підсвічування. Розсіювач верхнього душу монтують до встановлення на місце - ця операція при висоті зібраної кабінки 2.5 м скрутна. Закріплюють дах, як піддон, але герметиком можна не користуватися.

  Збірка душової кабіни своїми руками
  Збірка душової кабіни своїми руками

  Підключення до електроживлення

  Марковані роз'єми низьковольтних адаптерів на виході з кабіни допоможуть правильно підключитися до електропроводки. Потужність електроживлення кабіни невисока. Але з метою безпеки, конструкцію живиться за допомогою автоматичного ПЗВ, що встановлюються на електрощитку, передбачити заземлення.

  Підключення водопостачання

  Душова кабіна забезпечується внутрішнім підведенням води до изливающим пристосуванням. Використовуючи гнучку підводку, з'єднати водопостачання квартири з кабіною неважко.

  Підключення каналізаційної мережі

  На цьому етапі роботи ускладнюються високою точкою врізу в каналізацію і матеріалом водовідвідних труб. Перша складність усувається спорудою подіуму під кабіну, друга – установкою перехідника «пластик – чавун».

  Збірка душової кабіни своїми руками
  Збірка душової кабіни своїми руками

  Корисні поради при експлуатації душової кабінки

  1. Встановлюючи піддон, приклейте до ніжок силікон. Кабіна придбає стійкість на слизькій підлозі.

  2. Заповніть силіконовим герметиком щілини в стиках та примиканнях. Це запобігає витоку. Герметик застосовується при сухій поверхні деталей.

  3. Доступ до сифону кабінки, якщо незнімний екран акриловий, влаштуйте за допомогою болгарки, акуратно вирізавши отвір. З вирізаного шматка зробіть дверцята, приклеївши епоксидною смолою дверні петлі.

  4. Недостатній напір централізованого водопроводу? Встановлюємо додатковий насос створює тиск. Сила струменя з гідромасажного пристрою при автономному водопостачанні підвищується з допомогою реле тиску водяного насоса.

  5. Якщо в кабінці немає гідромасажу, придбайте і змонтуйте в кабінці стійку з цією функцією. Враховуйте: розміщення конструкції вимагає значної площі стінки.

  6. Душовий шланг уникне скручування за допомогою обертової муфти.