Різновиди врізних замків Найбільш поширеними і надійними на сьогоднішній день є врізні замки. Цей тип замку отримав таку назву, тому що під час його установки відбувається безпосередньо в двері врізання механізму.

Кращою гарантією з точки зору безпеки, а також від вторгнення в будинок непрошених гостей є замок на двері. Замки з часом постійно удосконалювалися. Робилося це з тією метою, щоб забезпечити квартиру або будинок надежнейшей захистом. Так, замки врізні в москві на сьогоднішній день найбільш надійні і тому дуже поширені.

Коли у двері безпосередньо відбувається врізання механізму, то це значно зменшує ризики злому. Як правило, врізні замки застосовуються для монтажу в металевих дверях. Найбільш поширеними є два види врізних замків. Це сувальдні і циліндрові замки. Сувальдні замки відносяться до більш традиційного варіанту.

Різновиди врізних замків
Вони складаються з пластин-сувальд, при дії ключа, такі пластини потрібним чином вибудовуються і забезпечують відкривання замка. В широкому використанні циліндрові замки з'явилися набагато пізніше. Цей механізм має елементи, які називаються пінами і циліндрами.

Чим більше пінів, тим надійніше захист. При відкриванні замка піни шикуються під дією ключа. Фахівці стверджують, що найбільш надійним варіантом є установка на одну двері обох замків.