Магніт на счетчки води Напевно, всі знають, що зростання комунальних тарифів прямо пропорційний зростанню популярності неодимових магнітів. Ці магніти, маючи, прямо скажемо, смішну вартість здатні заощадити десятки, якщо не сотні тисяч рублів.

Причому, такий магніт в прямому сенсі «на все руки майстер», його можна встановити як на лічильник газу, так і на лічильник світла. Ну а якщо хочеться заощадити ще й на воді, то встановити його можна і на лічильник води.

Принцип роботи неодимового магніту який можна придбати тут досить простий, він зупиняє лічильник, а більше знати нічого і не треба. Іншими словами, магніт робить світло, воду і газ абсолютно безкоштовними. Правда, тут завжди пам'ятати про норму, якщо переборщити, то перевіряючі можуть здогадатися про використання магніту з-за чого можуть виникнути серйозні проблеми. Ну а взагалі використання неодимого магніту це ціла наука.

Є такі правила успішного застосування неодимового магніту:
• За показаннями завжди треба стежити. Якщо переборщити, то можна отримати повістку в суд зі всіма витікаючими;
• Про використання магніту повинні знати всі домочадці, включаючи дітей. Це потрібно на випадок приходу перевіряючих.
• Перед тим як відкривати двері завжди треба питати, хто прийшов, а краще дивитися у вічко, щоб встигнути зняти магніт з лічильника.
• Ставити магніт треба обережно, так щоб він ні в якому разі не залишав слідів у виді подряпин.
• Використовувати треба магніт оптимального розміру. Занадто маленький магніт не буде працювати як треба, а надто великою може стати причиною виникнення неполадок лічильника.

В принципі у використанні магніту немає нічого складного, головне бути напоготові і не скупитися. До речі, щодо скупитися, так тут треба робити по-розумному, знижуючи оплачуване споживання поступово, щомісяця приблизно на п'ять відсотків. Ну і, само собою, треба знижувати до якогось мінімуму, наприклад до шістдесяти відсотків від минулого споживання.

Звичайно, якщо і використовувати магніт, то відразу на всіх напрямках, мається на увазі ставити магніт на лічильник газу, води та світла. Три магніту допоможуть заощадити чималу суму, економія буде відчутна навіть на рубежі одного місяця.

На завершення варто зауважити, що використовувати неодимові магніти можна не завжди. Так, наприклад їх використання буде неможливо у випадку з електронними лічильниками. Саме тому, перевстановлюючи лічильник завжди треба пам'ятати про те, що ставити треба той прилад обліку, який можна буде зупинити.