Автоматичні двері різновиди та область використання Сфера використання механічних дверей досить широка. Вони використовуються в кімнатах, де значимо, з метою, щоб через прохід, не зволікаючи, могло проходити величезне число людей.

До того ж, механічні двері відкриваються без допомоги людей, що робить їх необхідними у величезних торгових центрах, готелях, кінотеатрах та інших ділянках. Крім того, дані двері здатні використовуватися колективно з пристроєм розпізнавання осіб. Подібну систему, як правило, застосовують на высокоохраняемых об'єктах, де чималі вимоги обережності.

Механічні

Максимальної поширеністю користуються механічні розсувні двері. Подібні двері, виконані зі сталевого профілю і спеціального скла, в основному застосовуються для конструкції вхідних груп супермаркетів, торгово-розважальних закладів та інших соціальних будівель. Вони задовольняють практично всім вимогам клієнта, і володіють лише однією лимитацией. До цього обмеження відноситься незайманий ділянку, потрібне для раздвигания дверних стулок. Величини подібних дверей коливається в досить широкому діапазоні, і вибираються відповідно з розмірами дверного отвору.

З антипаниковым шарнірні пристроєм

Автоматичні двері різновиди та область використання
А -при нормальних робочих умовах


Б-при аварійному розорювання


Одним з типів розсувних дверей, вважаються двері з особливим антипаниковм шарнірним пристроєм. Це конструкція дозволяє дверям, в епізоді потреби, розчинятися на вулицю. Це надзвичайно відмінне переважання в плані безпеки. В епізоді пожежі, після того як будівля буде знеструмлено, двері зуміє відкритися під час маленькому тиск в середині на вулицю, тим найбільш надаючи вільний прохід. І до речі ширина порталу буде трохи більше на 9-15 сантиметрів. Ця специфіка здатна плюс до цього застосовуватися, з метою щоб пронести великогабаритну річ, яка не поміщається під час звичайному режимі функціонування дверей.

Телескопічні

Ще одним способом реалізації механічних дверей вважаються телескопічні розсувні. Подібні двері застосовують малий простір для раздвигания стулок, і, до речі, ширина проходу робиться трохи більше, по зіставленню з іншими дверима. Їх значним недоліком вважається те, що вони пропускають крижаний повітря і зовсім не тримають тепло, слідчо сферу їх використання обмежується внутрішнім приміщенням.