Розсувні двері Ті, хто набралися сміливості встановити розсувні двері в квартирі, вчинили дуже вірно, так як вони зможуть заощадити досить багато простір, особливо в тісних приміщеннях.

З іншого боку, розсувна конструкція змінить дизайн інтер'єру. Це з одного боку, але є і інша сторона медалі, через розсувні двері просочується світло, звуки і запахи. Так що такі механізми підходять для сімей, у яких немає дітей. А втім, вся справа у смаку, заради краси можна потерпіти і крики, і запахи їжі з кухні.

Види розсувних дверей

За методом відкривання можна виділити наступні види дверей:

Розсувні двері
1. Складні двері – цей варіант більше підходить для любителів мистецтва, так як вони зовсім не захищають від шуму. Розсувна конструкція складається з безлічі однакових секцій, які з'єднуються за допомогою сталевої пружини.

Головний плюс – це економія простору. Крім того, існують навіть розсувних перегородки, які схожі за механізмом відкривання з розсувними дверима. Вони відрізняються тільки тим, що у другому випадку, прибирається ціла перегородка.

2. www.steklokompozit.ru – вони являють собою конструкцію, яка складається з набору додаткових елементів, від полотна, до напрямних і кріпильних деталей.

Полотна розсувних дверей

Зазвичай, розсувні двері, які будуть монтуватися в квартирах, оснащені одним або, в крайньому випадку, двома полотнами. Максимальне число полотен, які можуть бути встановлені на одному каркасі, може досягти восьми штук.

Розсувні двері
Розсувні двері

Головна вимога до установці розсувних дверей, щоб верх отвору не був виготовлений у формі арки.

Отже, полотна, за способом виготовлення, можна розділити на чотири види:

  • З дерева, зрозуміло, що тут використовується масив;
  • Комбінації скла і дерева;
  • Комбінації дерева і деревостружкових матеріалів;
  • Скла і алюмінію.
  • На худий кінець, в цілях економії, можна замовити полотна з ДВП або ДСП. Але, тільки слід врахувати, що всі інші деталі повинні бути виготовлені з якісних матеріалів, щоб не псувати цілісність картини.

    Коробка

    Для виготовлення каркаса може використовуватися дерева або метал. Обидва кріпляться до стіни за допомогою шурупів або дюбелів, залежно від її конструкції.