Металеві двері приватного будинку Нинішній ринок металевих дверей, досить різноманітний. Виробники пропонують вхідні рентгенозащітние двері як для стандартних квартир, так і для інших типів приміщень (будинків у приватному секторі, офісів, різних будівель).

Вибір металевих дверей

По-перше, необхідно враховувати якість матеріалу, з якого вона виготовлена. Це повинен бути цільний лист хорошої сталі товщиною від 2-х мм. Варто звернути увагу що, у закордонних виробників товщина металу менше 2-х мм.

По-друге, повинна бути висока жорсткість верхньої рами, що дозволяє надійніше закріпити вхідні двері і додає велику стійкість всієї конструкції.

По-третє, функціональні особливості. Звукоізоляція, теплостійкість, захист від негативної дії зовнішнього навколишнього середовища – першочергові функції металевих дверей.

По-четверте, обов'язково врізані замки. Фахівці рекомендують встановлювати два замки для більшої безпеки.

І останній, але не менш важливий момент – вхідні двері повинна радувати око, гармоніювати з фасадом будинку або приміщення.

Металеві двері в розрізі. Що ж всередині

 • Каркас дверей – металева конструкція прямокутної форми з горизонтальними і вертикальними ребрами жорсткості. Зверху до каркаса кріпляться два сталевих листа. Економ-варіанти можуть передбачати тільки один лист з одного боку.
 • Усередині двері наповнюють ізолюючим, екологічно чистим матеріалом. Оптимальним наповнювачем для металевих дверей є мінеральна вата. Також це може бути пінопласт, поліуретан, пенопропілен. Зовнішня і внутрішня обробка може бути ще різноманітніше. Все залежить від побажань замовника і його фінансових можливостей.

 • Цінова політика. Від чого залежить ціна на металеві двері
 • Ціна на вхідні двері прямо пропорційна її якості. Тут доречно відштовхуватись від принципу «чим дорожче, тим краще».
 • Індивідуальний замовлення завжди буде вищою ціною, ніж готова конвеєрна двері.
 • Метал. Чим він товстіший, тим, відповідно, дорожче обійдеться двері.
 • Протизламні механізми. По тій же системі – чим якісніше, функциональнее і чим більше їх кількість, тим дорожче. Зараз ринок
  фурнітури дуже насичений. Можна підібрати замок, ціна якого буде такою ж, як ціна на двері, а іноді і вище.
 • Знову ж таки, все залежить від побажань і платоспроможності замовника. Окремо потрібно сказати про спеціальну ригельною системою, яка не допустить відкривання дверей у разі зрізу її з петель.

  Звичайно, не можна виключати той факт, коли за фірмові двері можуть видати абсолютно неякісні. Тому купувати двері потрібно виключно з гарантією, яку надасть виробник.