Прозорі двері Скло досить швидко завойовує популярність у архітекторів і дизайнерів. Воно є одним з найкращих матеріалів, придатних для оформлення приміщень. Скло зустрічається в багатьох галузях, таких як, наприклад, будівництво, виробництво меблів, виготовлення декоративних елементів.

Скло для дверей

Дуже динамічно розвиваються скляні двері та перегородки. Скляні двері - це незамінне рішення для створення просторого, світлого інтер'єру. Вони можуть візуально з'єднувати простір, не виступаючи при цьому розділяє кордоном. Це відрізняє їх від звичайних дверей з масивних матеріалів. Ефективним прийомом буде застосування контрасту.

Можна використовувати дымчатое, бронзове, темно-сіре скло для отримання незвичайного, стильного та сучасного інтер'єру. Якщо потрібна напівпрозорість для невидимості предметів і людей всередині, можна використовувати матові двері, виготовлені з тонованого або безбарвного скла. Для доповнення дизайну скляних дверей із збереженням простоти і витонченості застосовують художнє матування. В цьому випадку виходить матовий орнамент або візерунок.

Прозорі двері
Прозорі двері

Доповнити дизайн допоможе також лакофарбовий вітраж. При цьому інтер'єр наповнює фарбами кольорова картина. Для створення ненав'язливих акцентів на двері наносять гравіровані малюнки. Це можуть бути як симетричні, так і асиметричні лінії. Вони будуть виграшно виглядати в будь-якому інтер'єрі, демонструючи витончений смак власника.

Прозорі двері
Можна навіть відобразити на скляних дверей своє улюблене фото. Для цього застосовують технологію ультрафіолетової друку. Зображення виходить максимально реалістичним і з точно передають відтінками. Для самих витончених приміщень сучасними склярями створено скло з фактурною поверхнею.

Двері з малюнком

Двері з фактурним малюнком надає урочистості. Особливості технології не дозволяють малюнками повторюватися в деталях. Тому двері буде унікальною. Багато хто думає, що скло - це дуже крихкий матеріал.

Однак, архітектурне скло, що застосовується в будівництві як простих, так і складних конструкцій, руйнує цей стереотип. Висока міцність скла для дверей досягається загартовуванням. При загартовуванні лист скла нагрівають до високої температури, а потім різко охолоджують. При руйнуванні цього скла будуть утворюватися дрібні круглі осколки. Це зводить до мінімуму ризик поранитися.