Поза сезону Ще в 1995 році двері була свого роду засобом для поділу одного приміщення від іншого, і в ній не було ні краплі вишуканості. Але за плечима 2016 рік, і двері уклала в собі кілька характеристик, включаючи візерунок, прозорість скла, відсутність або наявність допоміжних елементів, шарм.

Завдяки ідеям дизайнерів сьогодні двері стала надбанням і частинкою мистецтва. І в цьому можна переконатися, подивившись колекцію виробника «Італійська Легенда».

Поза сезону
В ній знайдуться предмети обожнювання для людей з абсолютно різними модними фантазіями і уподобаннями. Особливо сильною частиною є міжкімнатні двері з дуба. Вони вразили своєю масивністю і одночасно з цим почуттям міри. Багатошарові елементи дерева, кольорової емалі щільно облягають один одного і на контрасті додають легкості. Всі разом не дозволяє засумніватися, що з ними захочеться виявитися в замку або королівському палаці.

Моделі з вільхи нагадали, що прихильників у цього виробника багато і всі вони абсолютно різні. Для тих, у чиїй двері повинна поміститися вся життя – моделі зі склом, орнаментом і металом. Більш суворі – геометричних форм та без вигадливих деталей. А для решти – незвичайні відтінки.

Баланс і гармонія всіх складових колекції сміливо дозволяє говорити про успіх команди, яка побудувала міст між натуральність, екологічність, високотехнологічністю і витонченістю. До речі, ось як відгукнулася одна з покупців:

Поза сезону
«По-перше, мені подобається, що масивні дерев'яні двері Італійська Легенда доступні за ціною. Тут не має значення, скільки у вас грошей, важливіше, скільки ви готові витратити на двері. Я віддаю перевагу купити п'ять доступних розкішних, ніж одну супердорогу, над якою будеш тремтіти. Люблю, щоб було комфортно, гарно, натурально і ще – елегантно. І все це чудово поєднується в їх продукції».

А ось ще один коментар: «У повсякденному житті мені потрібно щось зручне і комфортне. Вибачте, але двері багато разів відкривають і закривають щодня. І цей процес повинен бути простим. Звичайно, під стиль я виберу щось витончене і підходяще. Здорово, що у Італійської Легенди є варіанти на будь-який випадок».

Якщо у вас проходить ремонт або ви займаєтеся будівництвом і при цьому хочете зробити свій дім ідеальним і прекрасним, треба обов'язково прикласти зусилля для реалізації. Однак цього не доведеться робити двері, адже тепер ви знаєте, де її придбати в один крок.