Як пофарбувати дерев'яні двері Прихильники недорогих, але оригінальних рішень дизайну, безсумнівно, оцінять можливість самостійної обробки дерев'яних поверхонь. Як професійно та ефективно захистити і пофарбувати дерево, отримавши при цьому бажаний кольоровий ефект?

Вам знадобиться професійна dveridoc.ru і це крапка!

Виробники дверей та інших дерев'яних виробів мають серед своїх пропозицій, поряд з готовою продукцією з багатою палітрою кольорів також і сирі версії. Завдяки цьому, поверхню деревини може бути довільно організована користувачем. Щоб надати, наприклад, двері колір мрії, зберігаючи при цьому первинну структуру волокон, застосовуються різні види морилки, протравлення, фарби і лаки. Менш привабливим засобами є емалі для дерева, які приховують візерунок, і фактуру.

Для фарбування двері не потрібно особливих знань або навичок. Зробити це, в принципі, може кожен. Просто потрібно вибрати відповідні інструменти і матеріали. Невід'ємними елементами в цьому випадку стануть кисть і наждачний папір. Перед початком фарбування необроблених дерев'яних дверей, необхідно провести підготовку їх поверхні. Першим необхідним кроком є шліфування наждачним папером, наприклад, щільністю 200. Добре перед цією процедурою дуже акуратно змочити поверхню мокрою губкою або вологою тканиною. Завдяки цьому піднімуться волокна деревини, які буде простіше видалити.

Якщо поверхня суха і чиста, можна приступати до фарбування.

Щоб виключити можливі патьоки краще всього встановити двері в горизонтальному положенні. Безпосередньо перед застосуванням фарби, потрібно буде акуратно розмішати. Нанесення засобу здійснюється найчастіше за допомогою пензля. Можете також використовувати валик, розпилювач і навіть звичайну губку. Для отримання відповідного яскравого колірного ефекту, можна покрити поверхню декількома шарами. Їх кількість, як правило, вказує виробник. Кожен шар повинен бути дуже точно накладено і по можливості бути як можна тонше. Щоб уникнути лущення фарби, наступний шар потрібно наносити після закінчення певного часу.

Для отримання кращого декоративного ефекту, добре, щоб попередній шар ще раз відшліфувати і видалити пил.

Як пофарбувати дерев'яні двері
Як пофарбувати дерев'яні двері

Кінцевий ефект залежить від обраного типу фарби або лаку. Є версії матові і напівматові в будь-яких кольорах. Все залежить від смаку і типу приміщення, в якому двері будуть використані. Однак у будь-якому разі ефект буде вражаючим.

Фарбування дерев'яних дверей проходить у декілька кроків

#10102; Купівля сирих дерев'яних дверей.

#10103; Підбір інструментів — кисть і наждачний папір.

#10104; Акуратно протерти поверхню вологою губкою або тканиною.

#10105; Шліфувати.

#10106; Фарбування шляхом нанесення тонких шарів.

#10107; Повторне шліфування наждачним папером, дочекавшись повного висихання попереднього шару.

#10108; Видалення зайвого пилу.

#10109; Нанесення наступного шару фарби, необхідна кількість шарів визначає виробник.

#10130; Оригінальні двері з вибраним кольором готові.