Чайна історія Тоскани Італію споконвіку прийнято вважати батьківщиною пристрасті і вогню. Однак, опинившись у цій дачної вітальні, відкриваєш для себе і зовсім інші риси цієї країни.

Стиль цієї дачної вітальні більше всього нагадує стиль Тоскани — такий же пастельностью, неквапливістю, культурним розмаїттям і віковою історією. У нашому випадку історія вийшла чайної.

Ні для кого не секрет, що жителі Італії відрізняються особливою душевністю і гостинністю. Опинившись у цій вітальні погожим сонячним днем, першим ділом хочеться прикрити очі - настільки кімната «вбирає» в себе світло, що проникає з просторих вікон і світлої «прозорою» двері.

Втім, велика кількість сонячного світла лише посилює схожість з італійським регіоном - не дарма ж на тосканських схилах завдяки сонцю визрівають кращі виноградні лози.

А в нашої дачної вітальні визрів справжній квітучий сад. Квіти буквально всюди - в горщиках і горщиках, в кашпо найхимерніших форм - від плоских керамічних, до плетеного березневого кота, послужливо підставив свою спину під черговий горщик з рослиною.

Єдина темна пляма в кімнаті - «старовинний» диван, зроблений за ескізами дизайнерів. Він вийшов монументальним - з сюрреалістично високою спинкою, валиками-підголовниками, в дрібну ненав'язливу клітку.

Саме на такому дивані лежав Луїджі Піранделло, пишучи чергову з своїх безсмертних п'єс? Тим більше, що навпроти дуже затишно розташувався бувалий і знайомий, здається, з усіма письменниками епохи італійського ренесансу - книжковий шафа. Як і завжди, «серце» вітальні - маленький столик для чаю.

В нашому випадку його «обрамляють» білі плетені крісла, які дуже вдало поєднуються з білої пергольной ґратами, стала виразною частиною декору для привіконної стіни. На ній розміщена велика частина кашпо з квітучими рослинами.

Чайна історія Тоскани
Три стіни прикрашають абсолютно дивовижні за якістю, малюнку і своєї історії шведські шпалери, виконані за старовинною технологією. — малюнок нанесений на спеціальну папір з використанням фарб на натуральній основі.

У цих шпалер своя "родовід" - їх малюнок являеься точною копією історичних зразків, які були виконані вручну ще в 18 столітті.

На стінах вітальні хрест-навхрест закріплені міцні і одночасно декоративні дерев'яні рейки - та так, щоб повторювати малюнок на шпалерах. Вийшли величезні ромби, зорово збільшують простір кімнати-альтанки. Здається, вони і приколочены тут, щоб служити опорою разросшемуся к'янті...

А підсилюють весняний рожевий дух нашої тосканської вітальні деталі: старовинний сервіз, добротний старовинний комод, лампи у вигляді чавунних лійок, березневий кіт-кашпо і легкі мереживні штори.

Бравіссімо! Приємного чаювання і ласкаво просимо в Італію!

Якщо у вас намічаються будівельні роботи, тоді вам знадобляться рукавички робочі замовити їх за низькими цінами можна у компанії rabochieperchatki.ru ця компанія виробляє бавовняні рукавиці і рукавички хб.