Будівництво нового будинку своїми руками Якщо ви вирішили побудувати самі будинок, то найперше, що потрібно буде зробити, це правильно все спланувати. При підборі проекту майбутнього будинку, необхідно все ретельно обдумати і зважити.

Після вибору проекту, варто скорегувати його до місцевих умов, лише після цього приступати до заготівлі всіх будівельних матеріалів.
Якщо ви вирішите, що стелі в вашому домі будуть натяжними, то, приміром, в спальній кімнаті можна використовувати www.rkstyle.ru. Тому заздалегідь необхідно і таким будматеріалом також запастися.

Наведемо невеликий, але цікавий факт: експерти розрахували, при будівництві своїми руками витрати можна скоротити на 30%.
Абсолютно будь-який будинок, що будується в якому-небудь місці, обов'язково повинен відповідати певним вимогам. Майже всі конструкції, такі як фундамент, двері, стіни, вікна, дах повинні бути розраховані під кліматичні умови, розу вітрів, характерні особливості грунту і т. д.

Будівництво нового будинку своїми руками
У силу всіх цих причин будинки, побудовані в різних місцевостях, будуть розраховуватися під конкретні умови. Перш, ніж приступати до самої будівлі, необхідно оформити всі дозвільні документи, продумати проект майбутнього будинку, організацію будівельного майданчика та умови для зберігання матеріалів.

Слід максимально зручно розпланувати проведення всіх будівельних робіт, а всі будматеріали та приналежності розподілити так, щоб доступ до них був зручний і найкоротшим шляхом. Наприклад, такі матеріали, як цемент, вапно, цеглу краще всього тримати поблизу будмайданчика, в сухому місці.

Також не зайвим буде і складання плану території, на якій буде показано місце під котлован, яму під гасіння вапна і т. д. Слід, також обміркувати, звідки буде братися вода, як буде проходити каналізація, газ, де буде підходити електрика. Тільки при повному дотриманні всіх цих умов, будівництво будинку своїми руками дозволить заощадити витрати.