Як полагодити просевшую двері своїми руками Дерев'яні двері при тривалій експлуатації може просісти з-за деформації дверної коробки або з-за власного великої ваги. Результат відкривання і закривання не радує господарів, так як вона виробляє скрип, насилу закривається, човгає поверхню підлоги, деформуючи статеве покриття.

Як же виправити таку ситуацію і як?

Для вирішення цього питання є кілька варіантів: перестановка петель розхиталася двері, їх переміщення, монтаж додаткових і застосування металевого кільця для підняття просевшей двері.

Почнемо з перестановки петель, для цієї мети необхідно зняти дверне полотно з петель і спробувати використання саморізів більшої довжини. Перш ніж вкрутити нові саморізи, в старе отвір забивають дерев'яний клинець, який буде сприяти кращій фіксації, клини попередньо обробляють клеєм для хорошого зчеплення. Для цього підходить столярний або клей ПВА. Після затвердіння клею, через 24 години встановлюють петлі на нові саморізи.

Інший варіант це зміна місця на дверній коробці і полотні дверей розташування петель. Для виконання цього, необхідно зняти дверне полотно, викрутити саморізи і прибрати петлі. На обраному ділянці дверного полотна і коробки двері стамескою обробити місце для кріплення петлі, це буде поглиблення рівнозначне товщині петлі. Все ретельно виміряти і після цього приступати до монтажу петель.

У разі коли двері масивна і петлі не витримують навантаження встановлюють додаткову петлю для того щоб двері не провисала і добре закривалася і відкривалася. Додаткова петля зазвичай встановлюється на 10-15 см нижче від вже існуючої верхньої петлі. А якщо вам потрібно m-h-s.ru рекомендую придбати її в компанії m-h-s.ru

Якщо виникає така проблема, як знос петель, то для того щоб відновити нормальну функцію двері необхідно зробити наступне. Зазвичай більшого зносу піддається нижня частина дверної петлі – вона просто стирається і двері провисає. Підняти дверне полотно, можна не змінюючи петлі, а використовуючи металеве кільце.

Виробляємо демонтаж двері після вимірювання зазору між петлями. На штирі петель одягаємо підібране по діаметру штиря металеве кільце завтовшки в зазор, кільця можна скрутити з металевого дроту.

Їх необхідно змастити машинним маслом. Потім встановлюємо двері на місце і перевіряємо, як функціонує двері. Для кілець підійде міцна сталева дріт ВР-1 або готові металеві кільця необхідно діаметра і товщини.

А якщо вам потрібно катанка сталева рекомендую придбати її в компанії m-h-s.ru