Сауни Tylo Є речі, пояснити які інакше неможливо. Наприклад, що лазня - це здорово. Щоб зрозуміти цю просту істину, потрібно самому хоч раз відчути себе ніби заново народженим - бадьорим, чистим і відпочив після години-іншого в хорошій сауні.

І ніякі опису після цього не знадобляться. А мати власну сауну в своєму будинку - це просто казка, яка легко може стати реальністю. Втілити її в життя допоможе фірма Tylo.

Tylo - це відома у всьому світі шведська компанія, яка займається розробкою і виробництвом саун і всього, що пов'язане з ними. Марка Tylo -ознака елітного класу. Досить назвати хоча б декількох клієнтів компанії: готелі Hilton, Ritz Paris, Carlton Cannes і навіть... Ватиканський палац. Зараз до цього списку приєднується все більше росіян. Ексклюзивний представник компанії в Росії - фірма «Контакт Плюс», яка співпрацює з Tylo протягом чотирьох років.

Сауни Tylo
Бронзова табличка Tylo - знак компанії - асоціюється насамперед з цим шведським якістю, яка проявляється у всьому: від особливо ретельної обробки дерев'яних деталей до електронних систем контролю за станом повітря в парній. Всі вироби проходять перевірку на надійність і стійкість до зносу, а спеціально підібрані сорти матеріалів (дерева, пластику, скла) легко переносять дію екстремальних умов лазні.

Недавній незалежний тест обладнання різних виробників показав, що Tylo виробляє самі економічні нагрівачі для сауни. Для прогріву повітря до 80 градусів їм потрібно лише 20 хвилин: включили нагрівач, роздяглися, прийняли душ - а www.postroil.com вже чекає. І при цьому енергія витрачається з максимумом економії -ніяких зайвих витрат. Така економічність досягається з допомогою оптимальної системи нагріву і особливої конструкції корпусу нагрівачів. При цьому враховуються навіть розмір і кількість каменів в сауні.

Сауни Tylo
Tylo враховує різні потреби, запити і смаки клієнтів. Тому й таке вражає різноманітність продукції - результат довгої історії і великого досвіду. Компанія пропонує різноманітні моделі саун з багатьма варіантами планування, парові і душові кабіни, нагрівачі, парогенератори, банні аксесуари - вибір задовольнить самого тонкого цінителя.

І, звичайно ж, одне з найважливіших вимог - повна безпека всіх компонентів. Роботи це вимагає чималої, але Tylo c честю справляється з цим завданням. Легко відкриваються двері з надійними замками, пульти управління з блокуванням проти пустотливих дитячих ручок, поверхню нагрівачів з захисним покриттям, що не дає їй нагрітися вище 40 градусів, і багато іншого - всі ці спеціальні розробки впроваджуються з однією метою: зробити баню ще зручніше, приємніше і безпечніше. Партеся на здоров'я! Якщо вам потрібен якісний linoleum-kovrolin.ru придбати його можна на сайті linoleum-kovrolin.ru