Пристрій і переваги захисних рольставен на вікна В торгових центрах, магазинах і банках висуваються особливі умови, які стосуються безпеки приміщень. Їх комплексна система безпеки в обов'язковому порядку включає в себе захисні рольставні на вікна, завдяки яким виключена можливість того, що з вулиці проникне зловмисник.

Додатково їх можна монтувати на двері та інші прорізи, з метою забезпечення особливої безпеки. Головна відмінність їх від класичних моделей рольставен полягає в конструкції полотна, а саме – ламелей. Широкий асортимент даної продукції доступний на сайті - http://mirrollet.ru/rolstavni-fryazino.

Пристрій і переваги захисних рольставен на вікна

У наш час все частіше встановлюються захисні рольставні, які забезпечують безпеку приміщень. Монтуючи подібні конструкції передбачаються посилені направляючі, завдяки яким можливість злому зводиться до мінімуму. Таким чином, зловмисники не просто не зможуть потрапити всередину приміщення, але і не завдадуть ушкоджень стекол, дверей і так далі. Варто зауважити, що конструкція може бути оснащена автоматичним приводом, завдяки якому власник отримує можливість легко і просто управляти рольставнями.

Як влаштовано полотно

По своїй конструкції, антивандальні рольставні не відрізняються від класичної моделі. Вони оснащені захисним коробом, направляючими, по яких відбувається рух полотна і системою замикання. Для установки доступний автоматичний або механічний привід управління. Головна їх відмінність полягає в тому, що застосовуються інші матеріали в більшій кількості.

Для забезпечення захисної функції сучасні рольставні можуть виготовляється з двох видів профілів:

• алюмінієві екструдовані;
• сталеві.

Сталеве полотно відрізняється своїми показниками безпеки. Щоб продовжити термін експлуатації металевого покриття, його обробляють спеціальним складом, що захищає від негативних процесів корозії, а після цього – наносять фарбу. Відштовхуючись від вимог безпеки, замовник може вибрати необхідну йому товщину профілів, які виконуються із сталі.

Виробляючи екструдовані рольставні задіюється метод, при якому продавлюється через розплавлений алюміній інструмент для формування, званий екструзійної головкою. По товщині стінки панелі виходять від 1 до 1.5 мм, а щоб поліпшити міцність самої конструкції передбачається поперечне ребро жорсткості.

Де застосовуються захисні рольставні

Відштовхуючись від призначення конструкції, вони можуть використовуватися не тільки на вікнах. Завдяки характеристиками полотен, такі системи успішно встановлюються на двері та отвори, ширина яких може досягати 7 метрів. Особливість їх у тому, що вони надійно прилягають до стінок самого отвору, тому ймовірність їх розкриття мінімальна.

Охороняючи торгові павільйони і банки в основному потрібне закриття великі прорізів, на яких не передбачені двері. І в такій ситуації оптимальним рішенням буде монтаж жалюзі-рольставен, які, перебуваючи у відкритому положенні, не будуть перекривати отвір. Однак, як тільки вони закриються, їх практично неможливо підняти, розкрити або пробити. Показники міцності досягаються за рахунок товстих стінок сталевих пластин і ребер жорсткості. З цієї причини їх часто використовують в якості воріт. А, враховуючи те, що система може бути автоматизована, користуватися нею досить просто.