Балкон, перетворювати його в лоджію Стандартні балкони міських квартир, аж ніяк не зручні для відпочинку. У літній час пил і спека роблять свою справу, викликають роздратування господарів.

У зимовий час холод змушують тремтіти, навіть відкривши балконні двері. Як вирішити проблеми такого типу? Оптимальним рішенням можна вважати переробку балкона в лоджію. Для цього потрібно утеплити балкон, обшити його вагонкою, теплоізолювати. Чому це необхідна процедура? Якщо планується використовувати балкон у ролі повноцінної кімнати, то без його утеплення не обійтися. Інакше він так і залишиться малофункциональным доповненням.

Починають роботу з балконом з реставрації. Якщо квартира нова, реставрувати не так вже й багато. Металоконструкції не встигли проржавіти, а значить, і міняти їх буде не обов'язково. Інша справа, якщо необхідно засклити балкон у будинку старого зразка. Найімовірніше балконні конструкції встигли серйозно пошкоджено. Балкон потрібно укріпити. На цьому етапі робіт корисними виявляться будівельники – фахівці. У них же слід дізнатися про надійність плити з бетону, яка знаходиться в нижній частині балкона. Чи витримає конструкція конверсію в лоджію, не зламається?

Балкон, перетворювати його в лоджію
Балкон, перетворювати його в лоджію

Коли металоконструкції вже не викликають особливих підозр, їх утеплюють. Для цього можна застосовувати зовнішню обшивку з металу і утеплення піноблоками, листами мінеральної вати, полістиролу. Використовувати лише один утеплювач без зовнішньої і внутрішньої обшивки не слід. Яким би матеріал не був міцним, з часом вплив зовнішніх факторів викликає його руйнування. А потрібно, щоб балкон служив довго. Зовні захистити матеріал можна металевим листом. З внутрішньої сторони обробляють вагонкою. Виходить просто і досить естетично для використання.

Оскільки лише утеплення балкона не вирішує ситуацію загалом, балкон потрібно ще і склити. В якості скління має сенс встановити стандартні склопакети в «европрофиле». Якщо фінансів не так багато краще не використовувати дерев'яні або дерев'яно – алюмінієву обробку. Але, якщо балкон цілком вирішено «пластику», без регулярного провітрювання не обійтися. Деревина, в цьому плані, матеріал куди більш екологічний. Однак ціна пиломатеріалів буде куди вище. Також, важливо визначати рівень шлюбу: був чи матеріал надійно просушений, морен, лакований.