Міжкімнатні двері деякі критерії вибору Присутні в абсолютно будь-якій квартирі двері, як відомо, крім суто естетичного відтінку, ще допомагають створювати в приміщеннях особливу комфортну атмосферу.

Саме з-за цього, до підбору подібного роду виробів дуже важливо підходити з максимальною відповідальністю, та з обов'язковим урахуванням ряду досить важливих моментів.


Довговічність

Плануючи заходи по заміні у своєму житлі дверних конструкцій, кожен господар, звичайно ж, дуже сильно хоче, щоб подібне виріб змогло прослужити йому максимально тривалий період часу. Найбільш надійними і довговічними, в цьому плані, сьогодні, звичайно ж, вважаються фільончасті дверні конструкції, які, як правило, найчастіше виконуються виключно з твердих порід деревини. Зараз подібного роду двері по повному праву відносяться до категорії представницьких виробів, які до того ж ще й мають досить незначною масою і прекрасними звукоізоляційними показниками.

Однак, при цьому, двері такого типу зазвичай відрізняються досить солідної вартістю і, в доповненні до цього, ще і потребують періодичного оновлення лакового покриття.

Рівень безпеки

Міжкімнатні двері деякі критерії вибору
Абсолютно будь-які двері, звичайно ж, повинна в обов'язковому порядку володіти належним рівнем пожежної безпеки, а значить, при підборі подібного роду виробів дуже важливо обов'язково враховувати клас їх вогнестійкість. Ці відомості, як правило, зазвичай зазначаються в супровідній документації. Крім того, якщо в конструкції дверей присутні скляні елементи, то тут також ще варто звернути досить серйозну увагу також на тип самого скла. Адже, як відомо, просте незагартоване скло, в подібній ситуації, є далеко не самим безпечним варіантом.

Звукова проникність

У тому випадку, якщо до дверей пред'являються досить суттєві вимоги в плані звукоізоляції, то її полотно, природно, має обов'язково бути істинною «глухим», з повною відсутністю всіляких вставок. Крім того, тут також дуже важливо пам'ятати і про те, що і самі матеріали, з яких виконані двері, теж володіють різними рівнями ізоляції.

Так, наприклад, найнижчими показниками в даному плані зазвичай відрізняються вироби з пластику, а найвищими – двері, виготовлені з твердих деревних порід. До того ж, сьогодні ще існують і особливі дверні конструкції спеціального призначення, які в плані шумоізоляції відрізняються максимально високими показниками.