Двері для ванної на що слід звертати увагу при виборі Ванна, як відомо, в порівнянні з іншими кімнатами, вважається далеко не зовсім стандартним розташуванням, а отже, здійснювати підбір двері для неї слід особливо ретельно.

Так, оскільки ця кімната є найбільш часто відвідуваним місцем у квартирі, то і двері в ній, природно, обов'язково повинна бути достатньо міцною, стійкою і здатною досить легко переносити підвищену вологість. При цьому, однак, не менш серйозну увагу тут також варто приділяти та її безпосереднього оформлення, оскільки цей чинник той же здатний надавати вельми серйозний вплив на функціональність подібного вироби.


Як буде відкриватися двері?

Двері для ванної на що слід звертати увагу при виборі
Найбільш підходящим рішенням для ванної вважаються двері орного типу. Враховуючи такий момент, що конструкція у недорогих моделей таких дверей зазвичай передбачає наявність порогу, подібні вироби набувають здатність забезпечувати досить непогану ізоляцію. Мінусом цього варіанту є те, що дверного полотна, в цьому випадку, для нормального відкривання вимагатиметься наявність певного додаткового простору.

Що стосується розсувних і складних дверей, то вони для ванної є однаково незручними. У конструкції у розсувних моделей зазвичай присутня безліч щілин, з-за чого вони для ванної стають абсолютно не придатними. Двері складного типу то ж не здатні досить щільно закривати дверний проріз, що для ванної, звичайно ж, абсолютно неприпустимо.

Різновиди покриттів і матеріалів виготовлення:

Двері для ванної на що слід звертати увагу при виборі
• Шпон. Даний вид покриття, на превеликий жаль, незважаючи на всі свої достоїнства, відрізняється досить невисокою стійкістю до вологи і різного плану механічних впливів, з-за чого у ванних він зазвичай застосовується досить рідко.
• Ламинатин. По ряду своїх властивостей він дуже сильно схожий на звичайний ламінат, однак, при цьому, має ще й кілька додаткових шарів паперу і посилене захисне покриття.
• ПВХ і Екошпон. Подібні матеріали виробляються виключно на основі полівінілхлориду, і вважаються найбільш оптимальним рішенням для такого типу приміщень.
• Дерево. Традиційні класичні дерев'яні двері, додатково покриті лаком, також є чудовим варіантом для установки в будь-яку ванну.

Тип самого полотна

Сьогодні присутня безліч різних думок, які стосуються прозорості або однотонності самого дверного полотна. Дуже багато хто вважає, що в таких дверях цілком може бути присутнім вставка з особливого вітражного скла, а інші ж, навпаки, категорично проти такого доповнення, тому вирішувати цю дилему власникам доводиться зазвичай самостійно.