Купуємо двері в офіс поради з вибору Обов'язково варто встановити в офісі презентабельні і якісні міжкімнатні двері. Вони піднімуть престиж компанії в очах клієнтів приходять.

Зараз у багатьох орендних офісах стоять самі прості пластикові двері, які з'явилися одночасно з установкою склопакетів.

Вони програють за зовнішнім виглядом навіть самим простим і недорогим шпонованим дверей. Тому краще буде замінити пластикові на більш презентабельні моделі.

Якщо їх в офісі багато, буде раціональніше купити оптом і, можливо, навіть отримати приємну знижку від продавця. Пам'ятайте, що продаж міжкімнатних дверей оптом має свої нюанси. Найголовніший з них – це те, що двері напевно будуть поставлятися в розібраному стані. В цьому нічого страшного немає, для досвідчених установників не складе праці самостійно зібрати блоки. Однак варто врахувати цей факт при покупці.

Які двері вибрати в офіс?

В даний час найбільш популярні двері для установки в офіс – це глухі, з цільним полотном без вставок з скла. Декор часто мінімальний: скромна окантовка, кілька вертикальних і/або горизонтальних смуг-виїмок. Однак це не означає, що в офісне приміщення можна встановити більш стильні та цікаві міжкімнатні двері. Головне, щоб вони не вибивалися із загального інтер'єру приміщення. Інакше такі вони будуть виглядати просто недоречно.

При бажанні можна звернути увагу і на засклені двері. Зараз istokdoors.com в нашій країні дуже добре розвинена, тому ви зможете придбати будь-яку вподобану модель в будь-якій кількості. Двері з великим склом рекомендуються для приміщень з темними коридорами – завдяки їм у коридорі стане трохи світліше.

Невеликі скла є більше дизайнерським рішенням. Хоча і функціональність у них є – наприклад, в можливості виявити не вимкнене світло в кімнаті. Якщо воліли двері зі скляним вставками, варто пам'ятати, що вони підходять не для всіх кімнат. Наприклад, звукоізоляція у них дещо гірше, ніж у «глухих», бо для переговорних приміщень вони не годяться.

Двері для кімнат виготовляються з панелей МДФ, поверх яких наклеєний деревний шпон натуральний або штучний екошпон. Обидва матеріали володіють своїми плюсами: перший – більш натуральний і природний, другий – дуже довговічний і зносостійкий. Вироби обох типів представлені в достатку - продаж міжкімнатних дверей оптом знаходиться на хорошому рівні, тому вибирати є з чого.

Матеріал надано: istokdoors.com